Produkty rehabilitacyjne

Nasz sklep oferuje unikatowe produkty rehabilitacyjne dla dzieci, ale również osoby dorosłe mogą z nich korzystać. W grupie produktów dla niepełnosprawnych dzieci znajdują się zarówno wózki spacerowe typu „parasolka”, wózki inwalidzkie, foteliki rehabilitacyjne, balkoniki rehabilitacyjne i pionizatory. Oprócz standardowych produktów medycznych z...

Nasz sklep oferuje unikatowe produkty rehabilitacyjne dla dzieci, ale również osoby dorosłe mogą z nich korzystać. W grupie produktów dla niepełnosprawnych dzieci znajdują się zarówno wózki spacerowe typu „parasolka”, wózki inwalidzkie, foteliki rehabilitacyjne, balkoniki rehabilitacyjne i pionizatory. Oprócz standardowych produktów medycznych znajdą Państwo u nas pomoce do karmienia tak jak elastyczne sztućce, ergonomiczne kubki i talerze oraz akcesoria do łazienki np. nasadki na sedes czy poręcze. W większości nasz asortyment posiada certyfikaty, dzięki czemu sklasyfikowany jest jako produkty medyczne.

Produkty ułatwiające codzienne życie sprowadzamy z zagranicy, nie są one jeszcze tak powszechnie dostępne w naszym kraju. Staramy się je starannie wyselekcjonować tak aby rzeczywiście pomagały użytkownikowi.

Więcej

Produkty rehabilitacyjne 

Jest 20 produktów.

Podkategorie

Podpórki i Balkoniki

Oferowane przez nas podpórki rehabilitacyjne, chodziki, balkoniki czy pionizatory powstały z myślą o dzieciach. Cechuje je nie tylko doskonała jakość wykonania ale także barwna kolorystyka.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów