Oferujemy specjalistyczną serię lalek rehabilitacyjnych Original Emphaty Dolls od firmy Dusyma joyk, która wykorzystywana jest do prowadzenia zajęć z dzieci niepełnosprawnymi umysłowo oraz ruchowo. Lalki są zaprojektowane przez szwedzką lekarkę i mogą być używane do gimnastyki i zabawy fizjoterapeutycznej. Lalki z uwagi na swój specjalistyczny c...

Oferujemy specjalistyczną serię lalek rehabilitacyjnych Original Emphaty Dolls od firmy Dusyma joyk, która wykorzystywana jest do prowadzenia zajęć z dzieci niepełnosprawnymi umysłowo oraz ruchowo. Lalki są zaprojektowane przez szwedzką lekarkę i mogą być używane do gimnastyki i zabawy fizjoterapeutycznej. Lalki z uwagi na swój specjalistyczny charakter dają dzieciom niepełnosprawnym fizycznie i umysłowo poczucie ciepła, bezpieczeństwa oraz obecności i kontaktu. Lalki empatyczne doskonale sprawdzają się w terapii dzieci autystycznych. 

Lalki oferowane w naszym sklepie mają bardzo dużą wartość edukacyjną. W terapii dziecka autystycznego mogą przejąć rolę ukochanego przyjaciela. Ze względu na to, że są miłe w dotyku i mają rzeczywiste wymiary dziecka to budzą uczucia, zaufanie. Przy projektowaniu buzi, duży nacisk położono na oczy. Stały kontakt wzrokowy jest bardzo ważny. Ta właściwość pozwala rozwinąć silną więź emocjonalną między dzieckiem a lalką, która jest podstawą do uczenia się umiejętności społecznych. Wykazano, że osoby z deficytem w rozwoju sensorycznym, będę mniej lękliwe i zestresowane podczas kontaktu w lalką.

Więcej

Lalki terapeutyczne 

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów