Pościele Snurk

Unikatowe pościele dla dzieci, dzięki którym z przyjemnością będą się kładły spać. Pościele marki SNURK to stuprocentowa gwarancja pięknych i słodkich snów (poszwa na pościel z fotograficznym nadrukiem). Zaskakujący nadruk pobudzi Dziecięcą wyobraźnię, jak żaden inny design. Czy ktokolwiek nie marzył o byciu ratującym ludzkie życia bohaterem? Ta...

Unikatowe pościele dla dzieci, dzięki którym z przyjemnością będą się kładły spać. Pościele marki SNURK to stuprocentowa gwarancja pięknych i słodkich snów (poszwa na pościel z fotograficznym nadrukiem). Zaskakujący nadruk pobudzi Dziecięcą wyobraźnię, jak żaden inny design. Czy ktokolwiek nie marzył o byciu ratującym ludzkie życia bohaterem? Ta wyjątkowa pościel sprawia, że sny o odważnych wyczynach stają się bardziej realne niż wcześniej. Np. wyglądający jak żywy kostium strażaka pozwoli Ci poczuć się jak odpowiedzialny za bezpieczeństwo miasta bohater. 

Pościele Snurk cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i zaskakująca dbałość o szczegóły. Pościele projektowane są w Holandii, a produkowane w Portugalii, sprawia to, że są nieporównywalne do tych produkowanych w Pakistanie, Indiach itp. Pościele Snurk na pewno sprawią dużo radości Twojemu dziecku i pomogą mu w realizacji marzeń :)

Więcej

Pościele Snurk 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów