Sklep kidmo.pl postawił na bezpieczne płatności online w firmie Tpay.com. Oznacza to, że w prosty i szybki sposób klient po zakupie dokonuje przelewu on-line, który natychmiastowo zostaje zaksięgowany na koncie bankowym naszej firmy. Dzięki temu zamówienie zostaje zrealizowane niezwłocznie. W przypadku tradycyjnego przelewu realizacja następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty co przedłuża cała procedurę transakcji. Zdecydowaliśmy się na płatności Transferuj.pl

 Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat płatności:

 

Tpay.com jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Umożliwia Sprzedawcom (Odbiorcom) natychmiastową realizację usług online.

Schemat działania Transferuj.pl jest następujący:

 

Transferuj.pl

 

W ten sposób Sprzedawca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie od Tpay.com, że zamówienie zostało zapłacone.

Kupując w sklepie korzystającym z Tpay.com wpłacasz na konto bankowe Tpay.com. Transferuj.pl automatycznie informuje o wpłacie Sprzedawcę, który może realizować zamówienie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

Sprzedawca może w dowolnej chwili wypłacić środki przelane na Tpay.com, lub włączyć automatyczne wypłaty.

 

Nasz sklep współpracuje również z firmą   umożliwiającą płatności za pomocą kard kredytowych.