Foteliki

Aktywne filtry

Z myślą o najmłodszych podróżnikach przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów, które mają za zadanie ułatwić i wspomóc odbywanie zarówno krótkich, jak i długich tras. Dlatego też, uwzględniając potrzeby dzieci i ich rodziców prezentujemy profesjonalne, trwałe i bezpieczne foteliki, które gwarantują maksymalny komfort podczas podróży. Uniwersalne modele i ich łatwy montaż zapewniają maluchom maksymalną wygodę, a spełnione atesty ochraniają podczas nagłego hamowania.

Nasze foteliki spełniają najwyższe wymagania – wiemy, jak cenne i ważne jest bezpieczeństwo Twojego dziecka. Oprócz krzesełek z pasami, udostępniamy także akcesoria i dodatki, dzięki którym podróż jest jeszcze spokojniejsza i przyjemniejsza. Siedzisko warto uzupełnić więc stoliczek lub ochraniacz. Ten pierwszy umożliwi dziecku spokojne i bezpieczne spożywanie posiłków (nawet w trasie), a drugi ochroni tapicerkę, znajdującą się pod dziecięcym fotelikiem.

Zobacz jakie foteliki i dodatki przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie Kidmo.pl. W przypadku pytań o dostępne funkcje i zastosowanie – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.