Aktywne filtry

Bezpieczny kubek do picia

Bezpieczny kubek do picia

Kubek do picia w różnych kolorach, ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania. Można...
29,00 zł
Kubek do picia

Kubek do picia

Podstawowy prosty w obsłudze kubek do ciepłych i zimnych napojów. 
17,00 zł
Wyginany widelec

Wyginany widelec

Elastyczny widelec, który można dopasować do użytkowania. Spożywanie posiłków staje się o...
39,00 zł
Wyginana łyżka

Wyginana łyżka

Elastyczna łyżka, którą można dopasować do użytkowania. Spożywanie posiłków staje się o...
39,00 zł

Opieka dla dzieci niepełnosprawnych

Opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi to ogromne wyzwanie dla opiekunów. Cały proces wymaga nie tylko zrozumienia i troski, ale także sprzętu, który ułatwia wykonywanie wszystkich, koniecznych, codziennych czynności.

Wierzymy, że nawet najdrobniejsze akcesoria mogą odmienić życie młodego pacjenta. Dlatego też przygotowaliśmy profesjonalne i użyteczne pomoce do opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym, dzięki którym sprawniej zmierzysz temperaturę, poddasz go inhalacji, bezpiecznie wykąpiesz. Zapoznaj się z pełną ofertą produktów, które jak najszybciej powinny pojawić się w Twoim domu.

Artykuły do opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi

W przypadku niepełnosprawności, nawet najprostsze czynności wymagają ogromnego zaangażowania, troski i nierzadko – wysiłku. Rodzice, które przejmują pieczę nad chorym dzieckiem chcą zapewnić mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo, np. podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, spożywania posiłków, kąpieli i zażywania koniecznej farmakologii. Wszystkie artykuły do opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi spełniają wymagania medyczne i rehabilitacyjne, pochodzą od zaufanych producentów i objęte są certyfikatami.

Wśród tych produktów znajdziesz termometry bezdotykowe, które mierzą temperatur ciała, bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze skórą. Niektóre modele posiadają pamięć do 10 dni, dzięki czemu możliwe jest bieżące kontrolowanie stanu zdrowia. Oprócz niego dostępne są też inhalatory – wygodne, multifunkcyjne, lekkie – które ułatwiają oddychanie, a także komory, który umożliwiają aplikowanie leków wziewnych. Wśród dostępnych produktów tej kategorii na wyróżnienie zasługują pojemniki na leki, kubki do picia i jedzenia, przecinarkę do tabletek, sztućce, śliniaki i aspiratory, które usuwają wydzielinę z niewielkiego noska.

Wszystkie te przybory powodują, że opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym jest łatwiejsza, przyjemniejsza, skuteczniejsza i przede wszystkim – bezpieczniejsza dla malucha. W przypadku pytań lub wątpliwości zapoznaj się z pełna ofertą sklepu Kidmo.pl.