Filtruj

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 570,00 zł

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Aktywne filtry

Zabawki terapeutyczne

Dzieci potrzebują stałej stymulacji, dzięki której rozpoczynają przygodę z otaczającym je światem. Dlatego też dostarczanie bodźców jest kluczowe pod kątem prawidłowego rozwoju psycho-ruchowego. To dzięki nim dziecko dba o m.in. prawidłową postawę ciała i koordynację ruchu - tak cenną w przypadku aktywnych maluchów. Bodźce dodatkowo rozwijają dziecko również pod kątem psychologicznym i emocjonalnym, ucząc empatii, opiekuńczości i wrażliwości.

Zabawki dla dzieci mają za zadanie poprawiać motorykę i koordynację, kształtować zdolności manualne, rozwijać kreatywne myślenie i uczyć - liczb, słów, spostrzegawczości.

W ofercie sklepu Kidmo przygotowaliśmy zabawki edukacyjne, dzięki którym najmłodsi pobudzają swoją wyobraźnię i uczą się niezbędnych i nowych umiejętności.

Pomoce terapeutyczne dla dzieci

Pomoce terapeutyczne są zróżnicowaną grupą produktów, które pobudzają zmysł dotyku, wzroku, słuchu, a także wspierają małą i dużą motorykę. Wszystkie zabawki powinny być dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci - zarówno w wieku wczesno szkolnym, jak i niemowlęcym.

Wiedząc jak ważny jest prawidłowy rozwój malucha i jak istotne jest pobudzanie zmysłów niemowlaka - przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, stymulujących rozwój poszczególnych zmysłów. Każdy produkt, oprócz właściwości pro-rozwojowych, jest ciekawy i atrakcyjny dla dziecka, zachęcając do zabawy i aktywności. Zabawka terapeutyczna w ofercie Kidmo jest więc kolorowa, przyjazna dla maluchów i angażująca - dzięki czemu wspiera podejmowaną terapię i poprawia wyniki rehabilitacji.

Zabawki terapeutyczne wykorzystuje się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w placówkach rehabilitacyjnych, medycznych i szkolnych. Poprzez zabawę nasze pociechy systematycznie stymulują zmysły, zdobywają wiedzę i doświadczają nowych bodźców. Wszystko to dzieje się pod pretekstem znakomitej zajęć z rodzicem, nauczycielem lub terapeutą.

Zabawki edukacyjne i pobudzające wyobraźnię

Nauka poprzez zabawę jest jedną z najskuteczniejszych metod, dzięki której maluch poznaje nowe bodźce. Istotne jednak jest, aby zabawki były bezpieczne (tj., aby nie posiadały niebezpiecznych elementów, które stanowią za zagrożenie dla najmłodszych) i atrakcyjne.

Wśród produktów i zabawek edukacyjnych dla dzieci, dostępnych w sklepie Kidmo, królują m.in. lalki terapeutyczne - odpowiednie dla dzieci od 3 do 6 lat; nakładki na długopisy, kredki i ulubione flamastry; kolorowe piłki i inne zabawki sensoryczne, wyróżniające się różną formą, kształtem i wykończeniem; grzechotki dla niemowląt; gry pamięciowo-dotykowe, przeznaczone również dla starszych dzieci; lupy; maty edukacyjne w różnych kolorach i wiele, wiele innych przedmiotów i gier, które pobudzą, nauczą i będą wspierać Twoje dziecko. Wśród tych zabawek terapeutycznych zwrócona uwagę na kolory, wykorzystywane materiały i ciekawą formę.

Wszystkie, dostępne zabawki rozwijają precyzję, siłę, zapewniają nowe wrażenia zmysłowe, pozwalają ćwiczyć koncentrację, uczą troski, opiekuńczości, rozwijają wyobraźnię i pozwalają doświadczać nowych bodźców podczas codziennej, niepozornej zabawy.

Zabawki dla dzieci w ofercie Kidmo wspomagają terapię, stanowiąc za jej kompatybilną część. Oprócz walorów rozrywkowych pomagają w prawidłowym, ogólnym rozwoju, poprawiając koordynację na drodze oko-ręka.

Pomoc edukacyjna dla dzieci

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi, dostępnymi modelami i produktami, które służą poprawie koordynacji i stanowią za solidny filar codziennych ćwiczeń. W przypadku pytań lub wątpliwości - zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.