Wózki inwalidzkie spacerowe specjalne

Filtruj

Cena

Cena

  • 2 159,00 zł - 8 490,00 zł

Marka

Marka

Finansowanie

Finansowanie

Aktywne filtry

Wózki inwalidzkie spacerowe dla dzieci

Spacery uliczkami miejskimi lub spokojna wyprawa po lesie i przydomowym parku to niezwykle ekscytując przygoda - zarówno dla rodziców, jak i dla maluchów. Z myślą o wszystkich tych potrzebach powstał wózek inwalidzki, który łączy w sobie zarowno cechy specjalistycznego pojazdu dla dzieci z niepełnosprawnościami, jak i prostego wózka spacerowego, tak często wykorzystywanego w przypadku rodzinnych wycieczek.

Ten profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny może ułatwić Ci rodzinną wyprawę, zapewniając dziecku komfort, bezpieczeństwo i wygodę.

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

Spacerowe wózki inwalidzkie powstały głównie z myślą o dzieciach, wymagających specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego. Jeśli Twoje dziecko ma dysfunkcje układu kostnego, mózgowe porażenie dziecięce lub boryka się z dużą dysfunkcją układu nerwowego, przepukliną oponowo rdzeniową lub chorobami mięśni i stawów - komfortowy wózek spacerowy uśmierzy jego ból i ułatwi pokonywanie kilometrów.

W ofercie Kidmo znajdziesz profesjonalne, funkcjonalne i lekkie wózki, które umożliwiają precyzyjne dopasowanie. Ponadto, większość modeli posiada wyposażenie dodatkowe - m.in. pasy bezpieczeństwa, koła terenowe i pełną regulację poszczególnych komponentów. Dzięki możliwości ustawienia wysokości oparcia, nierzadko model "rośnie wraz z dzieckiem", odciążając poszczególne, właściwe odcinki kręgosłupa. Ponadto lekka konstrukcja umożliwia swobodne przenoszenie i transportowanie. Najbardziej profesjonalne wózki mają regulowaną głębokość siedziska, podstawę siedziska oraz wysokość oparcia. Wśród wózków inwalidzkich specjalnych znajdą Państwo również model składany lub model przystosowany do jazdy w trudnym terenie (np. nierównym terenie górzystym lub piaszczystym). Niektóre modele wyposażane są także w odchylane oparcie (np. do kąta 90 stopni) oraz regulowany podnóżek, który umożliwia zachowanie pozycji leżącej.

Tak oto lekki wózek dziecięcy z głębokim siedziskiem wyściełanym umożliwi codzienne, proste aktywności, a masywny wózek spacerowy stanowić będzie za doskonałe zabezpieczenie dla dzieci cierpiących na poważne, postępujące schorzenia w zakresie ruchu. Ten drugi utrzyma dziecko w pozycji siedzącej, bez względu na stan nawierzchni.

Wózek spacerowy dla dzieci o specjalnych potrzebach

Obecność lekkich profili aluminiowych oraz różnorodność wyposażenia sprawia, że wózek inwalidzki pełnić może rolę standardowej spacerówki. Dzięki niemu możliwe jest podróżowanie w gronie rodzinnym, z jednoczesnym zachowaniem norm bezpieczeństwa i komfortu. W ofercie Kidmo znajdują się profesjonalne, sprawdzone wózki inwalidzkie specjalne, które powodują, że spacer jest nie tylko łatwy, ale także przyjemny i komfortowy dla rodziców i dzieci. W przypadku pytań o dostępną ofertę zachęcamy do kontaktu.