Foteliki samochodowe dla dzieci

Filtruj

Cena

Cena

  • 2 749,00 zł - 8 999,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Aktywne filtry

Z myślą o rodzicach i ich niepełnosprawnych pociechach, które często podróżują, przemieszczają się i pokonują kilometry, przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnych fotelików samochodowych. Dzięki ich konstrukcji i dodatkowej funkcjonalności dzieci niepełnosprawne nie tylko mogą swobodnie przemieszczać się na rehabilitację, do lekarza i na wakacje, ale także zyskują gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Ich przemyślana konstrukcja, odpowiedni profil, możliwość regulacji siedziska i dodatkowe elementy, zapewniają stabilizację i prawidłowe położenie kręgosłupa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą fotelików od Kidmo, a w przypadku pytań o dostępne modele i ich funkcjonalności - zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu.

Foteliki dla dzieci niepełnosprawnych

Podróżowanie z niepełnosprawnym dzieckiem to spore wyzwanie - zwłaszcza, jeśli naszym głównym celem jest zapewnienie maluchowi komfortu, bezpieczeństwa i wygody. Zaprojektowane foteliki samochodowe dla niepełnosprawnych uwzględniają wszystkie te potrzeby, doskonale sprawdzając się zarówno na krótkiej trasie, jak i podczas wielogodzinnej podróży. Najlepszy fotelik samochodowy dla niepełnosprawnych dzieci osiąga wagę wyższą niż standardowe 15 - 26 kilogramów. Dzięki optymalniejszym wymiarom i wadze - dziecko ma zagwarantowaną stabilność i bezpieczny pion, dzięki któremu nie pogłębia się uraz lub powstała deformacja. Ponadto optymalny fotelik samochodowy dla dziecka niepełnosprawnego posiada dodatkowy zestaw pasów i elementów usztywniających (takich jak np. loty podtrzymujące), które pozwalają utrzymać stabilizację głowy i każdego odcinka kręgosłupa. Wyprofilowane siedzisko i uparcie zapobiega przesuwaniu malucha, zapewniając niesamowitą wygodę.

Foteliki profesjonalnych firm posiadają specjalny klin zmiany kąta siedziska, a także modułową budowę umożliwiającą dostosowanie poszczególnych komponentów. Dzięki możliwością rozłożenia lub złożenia poszczególnych elementów fotelik nie tylko zajmuje mało miejsca w bagażniku, ale także posiada szerokie możliwości dopasowania do naszego malucha. Najdroższe i najbardziej złożone modele można swobodnie modyfikować, przeistaczając je w miarę wzrostu dziecka.

Fotelik dla niepełnosprawnego dziecka - rewelacyjne rozwiązanie

Specjalistyczny fotelik w Twoim samochodzie pozwala na bezpieczne, wygodne podróżowanie - bez względu na stopień niepełnosprawności lub istniejące ograniczenia pociechy. Ich zastosowanie ich nieocenione, gdy planujesz wakacje, regularną rehabilitację lub wyprawy w nieznane. Szeroka oferta i różnorodna kolorystyka zachwycą zarówno rodziców, jak i ich dzieci. W przypadku pytań o poszczególne modele - zachęcamy do zadawania pytań specjalistom Kidmo.pl!