Aspiratory i gruszki dla dzieci

Filtruj

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 143,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Aspiratory i gruszki do nosa dla dzieci i niemowląt

Przeziębienie, grypa, angina... bez względu na to, co jest przyczyną dziecięcego kataru, rolą rodzica jest pomóc mu w walce z tym nieprzyjemnym objawem. Mając na względzie potrzeby najmłodszych pacjentów - na rynku znajdziesz tzw. aspirator kataru, którego celem jest usuwanie zalegającej wydzieliny z nosa. Ten poręczy i niepozorny sprzęt medyczny stosuje się zarówno w profesjonalnym placówkach medycznych, jak i w środowisku domowym. Dotychczas popularne były tradycyjne gruszki, ale na rynku pojawiły się profesjonalne aspiratory dla malucha, które posiadają wymienne końcówki oraz łatwy w obsłudze panel. 

W ofercie sklepu Kidmo.pl oferujemy profesjonalne aspiratory do nosa elektryczne - doskonałe, gdy maluch cierpi na nawracający katar, bądź zapalenie zatok. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi, dostępnymi modelami, a w przypadku pytań - do kontaktu.

Aspirator do nosa elektryczny

Elektryczne aspiratory do nosa (niegdyś tzw. gruszki) mają za zadanie pomóc w pozbyciu się zalegającej wydzieliny. Ważne jednak jest, aby podczas jego używania nie podrażniać błonę śluzową nosa, która jest niezwykle delikatna - zwłaszcza w przypadku maluchów. 

Zatem, gdy pojawia się katar, a dziecko nie jest zdolne do samodzielne wydmuchiwania zalegającej wydzieliny, aspiratory pomagają ją wydobyć, zapewniając spokojny sen i swobodę w wykonywaniu codziennych aktywności. W tak wyjątkowych sytuacjach to rolą rodziców jest poprawnie użyć i ulżyć swojemu dziecku. 

Wyspecjalizowana końcówka pobiera zalegającą wydzielinę, a samo jej usunięcie jest na tyle szybkie i bezbolesne, że dziecko zachowuje komfort i nie odczuwa stresu lub lęku. Z tego też względu aspirator elektryczny jest wręcz niezbędnym gadżetem każdego, troskliwego rodzica. 

Modele aspiratorów w Kidmo.pl

W ofercie Kidmo oferujemy profesjonalne, przetestowane modele, które wyróżniają się wodoszczelnością, konstrukcją z wymienną końcówką, różnymi trybami mocy, poręcznym designem, dzięki któremu aspirator można zabrać w podróż, a także cichym trybem pracy, który pozwala na stosowanie również podczas snu dziecka. 

W przypadku pytań o aspekty techniczne wybranych modeli - zachęcamy do kontaktu.