Akcesoria do kąpieli dla dzieci

Filtruj

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 340,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Myjka zapachowa do mycia

Myjka zapachowa do mycia

Zapachowe chusteczki do mycia bez użycia wody, zapewnią relaksacyjną kąpiel osoby uziemionej! 
24,00 zł
Zestaw do mycia głowy

Zestaw do mycia głowy

Zestaw basen plus prysznic. Łatwiejsze mycie chorego, bez trudnego przenoszenia. Basen...
70,00 zł

Kąpiel maluszka to nie tylko okazja do zabawy w towarzystwie miękkich zabawek, ale także rytuał, który pielęgnuje delikatną, wrażliwą i wymagającą skórę. Wśród niezbędnych kosmetyków – balsamów, żeli, kremów – ważne są także funkcjonalne akcesoria do kąpieli dla dzieci. To dzięki nim proces pielęgnacyjny jest nie tylko bezpieczniejszy i przyjemniejszy, ale także łatwiejszy z punktu widzenia rodzica.

Akcesoria do kąpieli dla dziecka w sklepie Kidmo.pl to np. wanienka pneumatyczna, która powstała z myślą o dzieciach z niepełnosprawnościami. Jej lekka i poręczna forma doskonale sprawdzi się w warunkach domowych. Wśród dostępnych produktów znajdują się także jednorazowe myjki, nasączone środkiem myjącym o przyjemnym zapachu. Dzięki niemu szybko i komfortowo zadbasz o skórę dziecka, rezygnując tym samym z mniej poręcznych i cięższych do utrzymania gąbek. Podobną formę spełniają myjki i rękawice do mycia oraz czepek, który chroni włosy i skalp głowy przed zamoczeniem. Akcesoria do kąpieli dla dzieci to również bezpieczny płyn 3w1, który w swoim składzie nie posiada mydła, które wykazuje się właściwościami przesuszającymi, nierzadko uszkadzając barierę ochronną skóry. Wśród nowoczesnych i funkcjonalnych propozycji jest również zestaw do mycia głowy, który sprawdzi się w przypadku pacjentów z ograniczonym zakresem ruchu.

Dostępne akcesoria do kąpieli dla dziecka to komfort, wygoda i profesjonalizm. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty medyczne, które powstały z myślą o dzieciach i ich rodzicach. W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.