Wózki inwalidzkie głębokie

Aktywne filtry

Wózki inwalidzkie głębokie dla dzieci

Dla najmłodszych podróżników, którzy uwielbiają spacery ze swoimi rodzicami, przygotowaliśmy komfortowe, uniwersalne i trwałe wózki inwalidzkie głębokie dla dzieci. Dzięki ich przemyślanej konstrukcji - codzienne wyprawy są jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze – bez względu na występujące dysfunkcje ze strony układu ruchu. W ofercie Kidmo.pl znajdują się profesjonalne, certyfikowane wózki inwalidzkie głębokie dziecięce, powstałe z myślą o najmłodszych pacjentach i ich rodzicach. W przypadku pytań o dostępne modele zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wózek głęboki

Sklep Kidmo oferuje profesjonalny sprzęt dla Twojej pociechy. Dzięki niemu opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem jest łatwiejsza, a maluch ma zagwarantowany maksymalny komfort oraz cenną samodzielność. Wózek inwalidzkie głęboki dla dzieci powstał z myślą o zaawansowanych schorzeniach, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Ze względu na swoje właściwości jest niezwykle chętnie wybierany w przypadku występowania dziecięcego porażenia mózgowego, schorzeń neurologicznych, a także dysfunkcji ze strony kręgosłupa i układu ruchu. Wśród najczęściej występujących są także dysfunkcje poszczególnych kończyn oraz przepuklina ogonowo-rdzeniowa. Wybrane, profesjonalne wózki wyróżniają się regulowanymi elementami, dzięki czemu można niemalże całkowicie dostosować je pod potrzeby i wymiary dziecka. Regulowane siedzisko, oparcie i poszczególne komponenty zapewniają jeszcze większy komfort użytkowania, minimalizując ryzyko powstawania odleżyn lub pogłębiania dysfunkcji.

Komfortowy wózek dla dziecka niepełnosprawnego

Wózek głęboki umożliwia nie tylko przemieszczanie się na rehabilitację, czy do lekarza, ale przede wszystkim gwarantuje komfort i bezpieczeństwo młodym pacjentom. Docelowa funkcjonalność powinna zatem odpowiadać na potrzeby zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Mając na względzie te elementy i chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonania - nasze wózki głębokie wyróżniają się lekkością, trwałością i przemyślaną konstrukcją, która odciąża poszczególnie odcinki kręgosłupa. Podczas dalekich i bliskich spacerów dziecko może swobodnie siedzieć na szerokim siedzisku, nie odczuwając przy tym bólu ze strony mięśni czy stawów. Jaki wózek inwalidzki głęboki dziecięcy wybrać? Na jakie parametry zwrócić uwagę? W przypadku pojawiających się, podobnych pytań zachęcamy do kontaktu, a także do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych modeli.