Łóżka rehabilitacyjne dla dzieci

Filtruj

Cena

Cena

  • 2 999,00 zł - 3 599,00 zł

Aktywne filtry

Łóżka rehabilitacyjne dla dzieci to niezwykle funkcjonalny i komfortowy sprzęt medyczny, wspomagający młodych pacjentów, którzy odbywają regularną rehabilitację. Tak specjalnie zaprojektowane łózka dziecięce mają za zadanie zapewnić maluchowi bezpieczny sen, jednocześnie odciążając jego stawy i kręgosłup. Dodatkowe, wbudowane funkcje (np. regulowana wysokość czy jezdne kółka) sprawiają, że dziecko nie odczuwa dyskomfortu podczas siedzenia, leżenia, odbywania rehabilitacji i wykonywania prostych ćwiczeń. 

W sklepie Kidmo.pl oferujemy profesjonalne łóżko rehabilitacyjne dziecięce, które dostosowuje się do potrzeb zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Łóżka rehabilitacyjne dziecięce

Łóżka rehabilitacyjne (zarówno dla dzieci młodszych, jak i dzieci starszych) i łóżka ortopedyczne dla dzieci, różnią się od łóżek dla dorosłych. Ich zasadniczą różnicą jest mniejszy format, który dostosowany jest do wagi i wzrostu młodego pacjenta. Stworzone w ten sposób łóżeczka zapewniają komfort - zarówno, gdy dziecko przebywa w szpitalu, jak i w domu. 

Dostępne łóżka rehabilitacyjne dziecięce w ofercie sklepu Kidmo, wyróżniają się komfortem, starannym projektem i dodatkowymi funkcjonalnościami, dzięki którym pociecha ma zapewnione bezpieczeństwo. Wśród tych funkcjonalności wymienia się m.in. regulację oparcia i dolnych sekcji, a także podwyższoną ramę (lub barierki), zabezpieczającą przed upadkiem i wypadnięciem. 

Zastosowanie różnych wysokości i stopni nachylenia jest niezbędne w przypadku pacjentów, którzy mają realne ograniczenia w zakresie ruchu. Dzięki naturalnym zmianom pozycji dzieci nie odczuwają dyskomfortu ze strony kręgosłupa, stawów i mięśni. Ponadto w ten sposób zmniejsza się ryzyko wystąpienia bolesnych odleżyn i problemów na tle układu oddechowego. Regulacja różnego kąta nachylenia i położenia materaca odbywa się przy pomocy wbudowanego panelu lub dołączonego pilota.

Wszystkie łóżka rehabilitacyjne dla dzieci powstały z myślą o opiece Państwa pociech. Tak profesjonalny i zaprojektowany sprzęt spełni potrzeby dzieci i młodzieży, zapewniając funkcjonalność, bezpieczeństwo i poczucie najwyższej troski.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów. Jeśli posiadają Państwo pytania lub wątpliwości - z przyjemnością raczymy pomocą i doradztwem.