Stoliki przyłóżkowe

Filtruj

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 1 399,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Pacjenci przebywający w szpitalach, klinikach czy na sypialnianym łóżku tęsknią za maksymalną sprawnością i jednocześnie walczą z przeciwnościami w zakresie układu ruchu. Wielogodzinne leżenie i konieczność zrezygnowania z codziennych czynności bywa trudna, dlatego też tak funkcjonalne i użyteczne są np. stoliki przyłóżkowe, które dostarczają namiastki samodzielności i niezależności. 

W sklepie Kidmo.pl oferujemy profesjonalne, składane stoliki do łóżka, które wykorzystać można w klinikach, szpitalach, a także… w swoim domu. Ich prosta konstrukcja umożliwia samodzielne, bezpieczne i komfortowe spożywanie posiłków, minimalizując w ten sposób dyskomfort, wynikający z niesprawności i ograniczeń ruchu. 

Stoliki do łóżka 

W ofercie Kidmo.pl oferujemy różnorodne stoliki przyłóżkowe – zarówno niewielkie i proste, jak i masywniejsze, bardziej złożone. Wszystkie wyróżniają się solidną konstrukcją, umożliwiając udźwig produktów nawet powyżej 10kg. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno stoliki na niskich nóżkach, które położyć można na łóżku, jak i stoliki na wysokim, sięgającym podłogi stojaku. Wszystkie, dostępne stoliki przyłóżkowe posiadają funkcjonalny blat, które można składać i rozkładać, w zależności od potrzeb i dysfunkcji pacjenta. Profesjonalne modele umożliwiają zmianę kąta blatu nawet w czterech, różnych położeniach, umożliwiając pisanie, czytanie i spożywanie posiłków.

W przypadku pytań lub wątpliwości oto jakie stoliki do łóżka wybrać – zachęcamy do kontaktu ze sklepem Kidmo.pl.