Stoliki przyłóżkowe

Filtruj

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 1 399,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Aktywne filtry

Pacjenci przebywający w szpitalach, klinikach czy na sypialnianym łóżku tęsknią za maksymalną sprawnością i jednocześnie walczą z przeciwnościami w zakresie układu ruchu. Wielogodzinne leżenie i konieczność zrezygnowania z codziennych czynności bywa trudna, dlatego też tak funkcjonalne i użyteczne są np. stoliki przyłóżkowe, które dostarczają namiastki samodzielności i niezależności. 

W sklepie Kidmo.pl oferujemy profesjonalne, składane stoliki do łóżka, które wykorzystać można w klinikach, szpitalach, a także… w swoim domu. Ich prosta konstrukcja umożliwia samodzielne, bezpieczne i komfortowe spożywanie posiłków, minimalizując w ten sposób dyskomfort, wynikający z niesprawności i ograniczeń ruchu. Stolik do łóżka to niezbędny mebel zarówno dla młodszych, jak i starszych pacjentów.

Stoliki do łóżka rehabilitacyjnego dziecięcego

W ofercie Kidmo.pl oferujemy różnorodne stoliki przyłóżkowe – zarówno niewielkie i proste, jak i masywniejsze, bardziej złożone. Wszystkie wyróżniają się solidną konstrukcją, umożliwiając udźwig produktów nawet powyżej 10kg. Wśród dostępnych modeli znajduje się zarówno stolik do łóżka dla chorego na niskich nóżkach, które położyć można na łóżku, jak i stoliki na wysokim, sięgającym podłogi stojaku. Wszystkie, dostępne stoliki przyłóżkowe posiadają funkcjonalny blat, które można składać i rozkładać, w zależności od potrzeb i dysfunkcji pacjenta. Profesjonalne stoliki do łóżka rehabilitacyjnego umożliwiają zmianę kąta blatu nawet w czterech, różnych położeniach, umożliwiając pisanie, czytanie i spożywanie posiłków.

Stoliki na łóżko są więc przydatne zarówno w szpitalach, klinikach czy na salach rehabilitacyjnych, ale także w domowym zaciszu – zwłaszcza gdy Ty lub Twoja pociesza cierpi na nawracające bóle kręgosłupa.

Stoliki przyłóżkowe medyczne dla chorego

Stoliki do łóżka dla chorego umożliwiają swobodne czytanie książek, pisanie, zjadanie posiłków i wykonywanie licznych, codziennych czynności. Ich forma – zarówno na dwóch nóżkach, jak i w formie podestu – umożliwia stawianie na lub przy łóżku najpotrzebniejszych przedmiotów. Niewielki blat na dwóch nóżkach świetnie sprawdzi się w przypadku pacjentów z dużym ograniczeniem ruchu, podczas gdy stolik przyłóżkowy medyczny, który postawić można bezpośrednio na materacu (tzw. stolik na łóżko), to idealna opcja dla pacjentów sprawniejszych. Te drugie świetnie też sprawdzają się w trakcie przeziębień lub do pracy w łóżku lub na kanapie. Obie opcje cieszą się ogromną popularnością i funkcjonalnością – stając się alternatywą dla biurka lub klasycznego stołu. Dostępne w naszej ofercie modele wykonane są zarówno z drewna – w wersji masywniejszej i cięższej – jak i lżejszego plastiku.

Ze względu na swoją budowę - stolik przyłóżkowy polecany jest pacjentom po urazach układu ruchu i przy dolegliwościach neurologicznych – ze szczególnym wskazaniem na problemy dolnych kończyn oraz kręgosłupa. Stoliki przyłóżkowe medyczne to także niezbędne elementy domowego wyposażenia – zwłaszcza, w momencie podejmowania samodzielnej rehabilitacji.

W przypadku pytań lub wątpliwości oto jaki stolik do łóżka rehabilitacyjnego wybrać – zachęcamy do kontaktu ze sklepem Kidmo.pl.