Podkłady higieniczne

Filtruj

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 45,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Kompletując wyprawkę dla maluszka i przygotowując się na nadejście nowego członka rodziny, jednym z najbardziej funkcjonalnych i przydatnych gadżetów są podkłady higieniczne, które wykorzystywać może zarówno przyszła mama, jak i dziecko. Ich funkcjonalność i nieprzemakalność sprawdzi się nie tylko w trakcie połogu, ale także podczas opieki nad dorastającym malcem.

W sklepie Kidmo.pl oferujemy sprawdzone i bezpieczne podkłady higieniczne dla dzieci, które różnią się rozmiarem, materiałem i wykonaniem.

Podkłady higieniczne dla dzieci i niemowląt

Podkłady higieniczne dla niemowląt powstały z myślą o najmłodszych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia i komfortu podczas np. snu. Ich delikatna i nieprzemakalna powierzchnia nie powoduje podrażnień, które bardzo często występują na wrażliwej skórze maluszka. Mniejsze podkłady doskonale sprawdzą się w wózeczku, a większe – na matach do zabawy i w łóżeczkach. Szczególnie zalecane są podczas przewijania niemowląt jako zabezpieczenie tkaniny, rozłożonej pod malcem. Dlatego też podkłady higieniczne dla niemowląt warto zabierać na spacery lub do restauracji, jako zabezpieczenie i zapewnienie większego komfortu podczas przewijania i pielęgnowania dziecka.

Podkłady higieniczne dla dzieci to grupa produktów pomocniczych, które mają za zadanie wspierać opiekę nad maluszkami. Duże i solidne podkłady wykorzystywać mogą również mamy – jako ochrona łóżka czy kanapy podczas połogu.

Profesjonalne podkłady dostępne w sklepie Kidmo.pl wyróżniają się chłonnością, anatomicznym kształtem i wykorzystywaniem materiałów bezpiecznych, miękkich i przewiewnych dla skóry. W ten sposób podkłady higieniczne dla dzieci mogą być wsparciem dla klasycznych jednorazowych lub wielorazowych pieluszek.

W przypadku pytań o dostępne produkty, zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi, dostępnymi produktami i kontaktu z naszymi doradcami.