Prześcieradła nieprzemakalne dla dzieci

Filtruj

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 80,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Aktywne filtry

Prześcieradła nieprzemakalne dla dzieci posiadają dodatkową warstwę materiału, która zabezpiecza materac lub przewijak przed zabrudzeniem. Dzięki ich solidnej i wielowarstwowej konstrukcji zarówno dziecko, jak i rodzic poradzi sobie z nieprzyjemnymi niespodziankami, będącymi wynikiem np. nietrzymania moczu.

W sklepie Kidmo.pl oferujemy profesjonalne prześcieradła nieprzemakalne, które doskonale sprawdzą się w łóżeczku dziecięcym, w szpitalu i na macie do rehabilitacji.

Prześcieradła nieprzemakalne dla niemowląt

Prześcieradła nieprzemakalne dla niemowląt występują w różnych rozmiarach - 90 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 200 x 220 i inne. Jak sama nazwa wskazuje – ich zadaniem jest ochronić łóżko lub materac przed trwałymi plamami i zabrudzeniami. Ze względu na rozmiar i wielkość prześcieradeł sprawdzą się zarówno w kołyskach dziecięcych, jak i w łóżeczkach oraz jedno- i dwuosobowych łóżkach. Ponadto, prześcieradła nieprzemakalne dla dzieci doskonale spełniają swoją rolę podczas czynności pielęgnacyjnych – np. gdy mamy do czynienia z płynami i ze środkami higienicznymi, które mogą wpłynąć na świeżość całej pościli i materaca. Z tego też względu rekomenduje się je nie tylko w przypadku pacjentów niepełnosprawnych, ale także w przypadku najmłodszych dzieci i dorosłych, którzy cierpią na np. schorzenia w obszarze układu moczowego lub wydalniczego.

Kluczem do sukcesu prześcieradeł tego typu jest przemyślana formuła. Pierwsza, górna warstwa to tkanina, a druga – membrana, która nie przepuszcza płynów i substancji. Membrana wykonywana jest z poliuretanu, dzięki czemu zapewniona jest nie tylko czystość i świeżość, ale także możliwość oddychania, co zmniejsza ryzyko namnażania bakterii.

W przypadku pytań o dostępne nieprzemakalne prześcieradła dla dzieci – zachęcamy do kontakty z naszym sklepem i dokładnego zapoznania się z poszczególnymi modelami.