Preparaty przeciwodleżynowe

Filtruj

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 99,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

H3 ozonowany żel 50 ml

H3 ozonowany żel 50 ml

Łagodzi i uśmierza bóle reumatyczne stawów oraz mięśni. Redukuje opuchliznę, ból spowodowany...
89,99 zł

Odleżyny to punktowe ogniska martwicy, które ulegają stałej eskalacji w głąb ciała. Stały, miejscowy ucisk powoduje zmiany w obrębie skóry, a następnie tkanek podskórnych, tkanek mięśniowych, a w skrajnych wypadkach – aż do kości. Miejsca, które są szczególnie narażone na powstawanie odleżyn to strefy, w których kości dociskają tkanki miękkie do podłoża. Szczególnie narażone są lędźwie, plecy, pośladki i uda.

Powstawanie odleżyn jest niezwykle niekomfortowe i bolesne. W ich zapobieganiu i leczeniu doskonale przydają się medyczne preparaty przeciwodleżynowe, które znajdziesz w sklepie Kidmo.pl. Wśród nich znajdziesz takie produkty jak płyny przeciw odleżynom i maść przeciwodleżynowa

Płyny przeciw odleżynom i krem

Kremy przeciwodleżynowe wspomagają odbudowę nabłonka, wpływają na regenerację i odbudowę tkanki. Regeneracja ta zachodzi w sposób fizjologiczny, co dodatkowo zapobiega dalszym uszkodzeniom czy zakażeniom bakteryjnym, wynikającym m.in. z niewłaściwej higieny i pielęgnacji.

Kremy przeciwodleżynowe są niezwykle skutecznym sposobem na leczenie powstałych odleżyn, zmniejszając ryzyko powstawania nowych. Lekarze zalecają, aby używać preparatu codzienne, regularnie i z zachowaniem podstaw higieny.

Maść przeciwodleżynowa

Maść przeciwodleżynowa posiada starannie skomponowany kompleks składników, które pielęgnują łagodzą podrażnienia i zabezpieczają tkanki przed rozwojem dalszego zakażenia. Naturalny skład przede wszystkim ochrania ranę przed owrzodzeniem, ułatwiając proces regeneracji. Maści przeciwodleżynowe, podobnie jak kremy, czy płyn przeciw odleżynom, stosuje się w przypadku powstających ran, głównie jako część efektywnej profilaktyki.

Sprawdzone, medyczne i certyfikowane preparaty odleżynowe dostępne są w sklepie Kidmo.pl.