Trzewiki MEMO

Filtruj

Cena

Cena

  • 199,00 zł - 417,00 zł

Dostępne rozmiary

Dostępne rozmiary

Aktywne filtry

Dzieci rozwijają się w niezwykle szybkim tempie. Oprócz chęci poznawania świata i ciekawości, zmienia się również ich ciało. Podczas procesu dorastania i rozwoju, nierzadko dochodzi do wad postawy i deformacji stóp, które w przyszłości są źródłem bólu, kontuzji i nierzadko poważnych dolegliwości zdrowotnych. Konieczność poznania wad postaw - a w ostateczności wdrożenia odpowiedniej rehabilitacji i leczenia - przyczyniła się do powstawania systemów MEMO. Zaprojektowane obuwie profilaktyczne MEMO spełnia najwyższe wymogi jakości, wdrażając nową technologię i dbając o zdrowie malucha. Obuwie to posiada zdolność diagnostyczną, dzięki której możliwe jest późniejsze, skuteczne i bezpieczne leczenie - tak cenne w przypadku młodego, rozwijającego się organizmu. W sklepie Kidmo.pl zadbaliśmy o to, aby dostarczyć Państwu produktów najwyższej jakości. Szeroka oferta odpowie na potrzeby zarówno młodych pacjentów, jak i ich opiekunów.

MEMO buty

MEMO buty to najwyższej jakości produkty dla dzieci, które swoim designem nie różnią się od klasycznego obuwia. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno dziecięce sandały, trzewiki MEMO, jak i wkładki, które można stosować, gdy maluch ma inne, ulubione sandałki czy trampki. Unikatowa, diagnostyczna funkcja pozwala zastosować system monitorowania. Dzięki tak stworzonej konstrukcji - buty zyskały uznanie w oczach specjalistów, którzy traktują je jako skuteczną metodę profilaktyki i -leczenia najczęściej występujących wad postawy. Dodatkowo - w projektach stosuje się wyłącznie naturalne materiały, które zapewniają całkowite bezpieczeństwo dla młodej i wymagającej stopy. Obuwie profilaktyczne MEMO podzielone jest na 6 stref, które kwalifikują stopę jako: zdrową (gdzie buty MEMO pełnią rolę profilaktyczną), objętą ryzykiem i dużą dysfunkcją, która wymaga konsultacji z lekarzem. Ten prosty sposób diagnozy powoduje, że trzewiki ortopedyczne dla dzieci są jednymi z najbardziej komfortowych, bezpiecznych i skutecznych metod na wykrywanie wad.

Trzewiki ortopedyczne i trzewiki profilaktyczne dla dzieci

Trzewiki z opcją diagnostyczną są zalecane przez "Centrum Zdrowia Dziecka". System ten uzyskał też wiele nagród, zdobywając również rejestr w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako produkt medyczny. Oznacza to, że buty MEMO są bezpieczne i rekomendowane przez lekarzy. Unikalne buty MEMO umożliwiają monitorowanie stanu stóp Twojego dziecka. Odpowiednio zaprojektowany kształt podeszwy stabilizuje stopę i zapewnia prawidłowe jej ułożenie - również podczas chodu. Profesjonalny system MEMO ma wbudowany w podeszwie obcas Thomasa, dzięki któremu obuwie pełni również normy korekcyjne. Zaprojektowane wkładki zapewniają komfort, a naturalna, miękka skóra umożliwia swobodne oddychanie skóry stóp. Ponadto, technologia montażu umożliwia bezpieczne i prawidłowe ustawienie cholewki podczas procesu montowania, dzięki czemu sandałki i trampki dziecięce umożliwiają wykonywanie codziennych aktywności. Dodatkowo obuwie MEMO nie posiada cech konstrukcyjnych, które mogłyby zaburzyć rolę diagnostyczną. Jakie wkładki wybrać? Jaki rozmiar będzie odpowiedni i na jakie informacje warto zwrócić uwagę podczas dokonywania zamówienia? W przypadku tych i innych pytań - zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem!