Trampki MEMO

Filtruj

Dostępne rozmiary

Dostępne rozmiary

Aktywne filtry

Trampki profilaktyczne MEMO

Nowe technologie są szczególnie cenne w branży medycznej. To dzięki nim możemy skutecznie diagnozować i leczyć poszczególne dolegliwości. Sprawdzone rozwiązania zatrzymują postępującą chorobę, przyczyniając się do większej sprawności i do mniej uciążliwego bólu. Wśród tych rozwiązań wymienia się buty profilaktyczne MEMO, które są niezwykle docenianą i profesjonalną propozycją dla dziecka. Te niepozorne buty profilaktyczne potrafią korygować postawę, niwelować ból spowodowany obciążeniem stawów i działa prewencyjnie, zmniejszając ryzyko występowania kontuzji. Mając na względzie te zalety, w sklepie Kidmo.pl, znajdą Państwo profesjonalne buty MEMO, które odpowiedzą na potrzeby najmłodszych pacjentów.

MEMO buty to najwyższej jakości obuwie dla dzieci, które wykonane jest z naturalnych materiałów, zapewniających bezpieczeństwo i ochronę rozwijającej się stopy. Sprawdzone tworzywa, przetestowana formuła i najwyższej jakości technologia wyposażona jest w system monitoringu, który umiejscowiony jest w podeszwie MEMO. Ta unikatowa funkcja diagnostyczna cieszy się uznaniem u specjalistów, którzy traktują ją jedną ze skuteczniejszych metod profilaktyki. Wkładki umożliwiają nie tylko korektę postawy, ale także diagnozują i minimalizują ryzyko powstawania kolejnych wad. MEMO buty profilaktyczne - w tym trampki – posiadają tzw. unikatowy system dynamicznej kontroli stopy dziecka. Dzięki niemu możemy na bieżąco sprawdzać stan stóp, w odniesieniu do sześciu, utworzonych stref. Dodatkowo, wyprofilowany kształt podeszwy pomaga stabilizować stopę podczas chodu. Buty MEMO posiadają w swoim zestawie wkładki oraz wbudowany w podeszwie obcas Thomasa. Dzięki tym właściwościom można je uznawać za rodzaj obuwia korekcyjnego. W ostateczności więc zyskujemy optymalny komfort dla naszych stóp, a wysokiej jakości materiały zapewniają nam trwałość i odporność. Buty MEMO wykonane są bowiem z naturalnych, miękkich skór kozich, którymi wykończona jest zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrza część wybranego modelu. Skóra (kozia lub nubuk) wyróżnia się trwałością, a naturalne materiały zapewniają komfort i pozwalają oddychać naszej skórze. Co więcej - niektóre buty profilaktyczne MEMO posiadają wkładki i podszewkę bezchromową. Tak zaprojektowane buciki wyróżniają się właściwościami higroskopijnymi i termoregulacyjnymi, dzięki czemu młoda stopa nie poci się, zachowuje prawidłową temperaturę i nie gromadzi wilgoci.

Trampki profilaktyczne dla dzieci

Trampki ortopedyczne dla dzieci wzbogacone są w specjalną technologię, która pozwala na prawidłowe ustalenie cholewki podczas montowania obuwia. Wyspecjalizowany zapiętek i wysoka cholewka umożliwia prawidłowy rozwój stóp. Dodatkowo - obuwie MEMO nie posiada cech konstrukcyjnych, które mogą zakłócić obraz fizjologii. Wszystkie te właściwości powodują, że buty MEMO cieszą się uznaniem w branży medycznej, zdobywając nagrody i pozytywne rekomendacje lekarzy i rehabilitantów. Dziecięce obuwie MEMO - sandały, urban, trzewiki lub trampki - dbają o prawidłowy rozwój stóp. Jeśli posiadają Państwo pytania - o to jaki rozmiar wybrać, które modele są polecane w przypadku szpotawości stóp i w jaki sposób dany model ma moc profilaktyczno- diagnostyczną - zachęcamy do zadawania pytań i zapoznania się z pełną ofertą sklepu Kidmo.pl!