Klapki SCHOLL

Filtruj

Cena

Cena

  • 109,00 zł - 140,00 zł

Dostępne rozmiary

Dostępne rozmiary

Aktywne filtry

Złe samopoczucie, dolegliwości ze strony układu ruchu, zła postawa, bóle kręgosłupa lub stawów... to wszystko może mieć jedną przyczynę: niewłaściwie dobrane obuwie. Aspekt odpowiednich butów jest bardzo często bagatelizowany, co ma odbicie w naszym samopoczuciu, kondycji i nierzadko - całym organizmie. O tym jak ważny jest to element odkrył najpierw pomocnik szewca, a potem lekarz ortopeda, który zbadał jest istotne dla naszego funkcjonowania jest bezpieczne, komfortowe i wygodne obuwie. Buty Scholl są jednymi z najpopularniejszych - zalecanych przez lekarzy i rehabilitantów. Modele zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu pacjenta, kładąc ogromny nacisk na odpowiednio wykonane i wyprofilowane wkładki. Dzięki tym właściwościom problemy stóp zmniejszają się, a wykonywanie codziennych czynności jest przyjemniejsze i łatwiejsze. Dlatego też, chcąc zapewnić Państwu komfort i zdrowie, w sklepie Kidmo.pl przygotowaliśmy szeroką ofertą produktów marki Scholl.

Klapki zdrowotne Scholl

Buty Scholl zostały zaprojektowany w taki sposób, aby równomiernie rozkładać ciężar ciała, podpierając go w newralgicznych punktach stopy. Tak uszyte buty Scholl zmniejszają ryzyko kontuzji i niwelują szkodliwe wstrząsy. Poprawna postawa ciała odciąża stawy, kolana i dba o kręgosłup. Z tego też względu - klapki marki Scholl rekomendowane są zarówno osobom starszym, jak i najmłodszym pacjentom, którzy chcą mieć buty estetyczne, ale także wygodne i bezpieczne. Klapki zdrowotne dla dzieci rekomendowane są maluchom cierpiącym na płaskostopie, posiadającym wady stóp i deformacje. Różnorodne modele i fasony pozwalają wybierać je podczas codziennych spacerów, harców i zabaw. Dodatkowo klapki Scholl dla dzieci idealnie sprawdzają się na wakacjach - naturalne materiały zapewniają skórze komfortowe oddychanie i termoregulację, dzięki której stopy nadmiernie się nie pocą. Buty Scholl udowadniają, że obuwie prozdrowotne może być stylowe, wygodne i uniwersalne. Ich funkcjonalność idzie w parze z designem, dzięki czemu zyskujemy parę estetyczną, wygodną, bezpieczną i stworzoną z myślą o zdrowiu. W ofercie producenta znajdziemy zarówno produkty dla dzieci, jak i obuwie damskie, męskie i specjalistyczne, dedykowane np. pracownikom służb medycznych.

Klapki ortopedyczne dla dzieci

Zakupy w sklepie Kidmo.pl gwarantują najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Z ogromną precyzją dobieraliśmy poszczególne produkty i kategorie, chcąc odpowiedzieć na wszystkie potrzeby i dolegliwości pacjentów. Szeroka gama produktów ortopedycznych powoduje, że nie tylko jesteś w stanie skompletować obuwie na każdą porę roku, ale przede wszystkim - masz pewność, że dbasz o swoje zdrowie i samopoczucie. Wielokrotne badania nad receptorami w skórze udowodniły, że rodzaj obuwia ma kluczowe znaczenie w kontekście prawidłowej postawy ciała, późniejszych schorzeń kręgosłupa lub stawów. Zadbaj o swoje zdrowie razem z produktami marki Scholl - wybierz sklep Kidmo.pl! W przypadku pytań o to jakie obuwie wybrać i co dokładnie oferuje producent - zachęcamy do zadawania pytań i kontaktowania się z naszym sklepem.