Lalki terapeutyczne

Filtruj

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 400,00 zł

Aktywne filtry

Lalki empatyczne

Nasze maluchy dorastają i rozwijają się każdego dnia. Te ukochane urwisy codziennie doświadczają nowych bodźców, które wpływają na ich zmysły i kondycję psycho-ruchową. Dlatego też – głównie ze względów rozwojowych - bardzo często rekomenduje się zakup zabawek, które rozwijają dziecko pod kątem psychicznym i fizycznym. Z tego też względu powstały m.in. lalki empatyczne (tzw. empathy dolls), które rozwijają dziecko społecznie i emocjonalnie.

Lalka empatyczna – jak sama nazwa wskazuje - uczy empatii, rozwija i stanowi za niezwykle atrakcyjny element codziennej zabawy.

W ofercie Kidmo.pl znajdą Państwo szeroki wybór lalek, które powstały z myślą o rozwoju dziecka. W przypadku pytań o ich dostępność, funkcje i właściwości - zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

Lalka terapeutyczna

Terapeutyczne lalki są miękkie, ciepłe, kolorowe i przyjazne - doskonałe do codziennej zabawy i pobudzania kreatywności naszych pociech. Każda z nich różni się inną kolorystyką i mimiką, dzięki czemu mamy wrażenie odmiennych osobowości. Miękkie wypełnienie i przemyślana konstrukcja zabawki wymusza naukę prawidłowego noszenia – podobnego jak w przypadku niemowląt. Dzięki temu prostemu zabiegowi, dziecko uczy się wrażliwości, empatii, delikatności, troski i opieki.

W ofercie Kidmo dostępna jest m.in. lalka Mia, Johan i Sofia. Każda z nich patrzy na dziecko dużymi oczami, racząc delikatnym uśmiechem. Tak stworzone terapeutyczne lalki sprawiają wrażanie jakby słuchały i patrzyły ze zrozumieniem, dzięki czemu Twoje dziecko uczy się empatii, opiekuńczości, zaufania i nawiązywania relacji. Pobudzony naturalny instynkt opiekuńczy idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci, które niedługo zostaną siostrami i braciszkami.