Zabawki edukacyjne

Filtruj

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 349,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Nasze dzieci rozwijają się w zawrotnym tempie. Niemalże każdy dzień dostarcza im nowych wniosków, doświadczeń i lekcji, które kształtują dziecięcą osobowość, pasje i umiejętności. Pielęgnowanie tego rozwoju i wspieranie ciekawości świata jest kluczowe dla dzieci na każdym etapie rozwojowym. Im bardziej będziesz wspierał swoją pociechę, tym chętniej będzie uczuła się nowych umiejętności. 

Aby wspierać codzienny proces edukacyjny, powstały tzw. zabawki edukacyjne dla dzieci niepełnosprawnych– elementy codziennego użytku, dostarczające różnych bodźców i uczące różnorodność kształtów, kolorów, faktur.

W ofercie sklepu Kidmo.pl oferujemy profesjonalne, trwałe i atrakcyjne zabawki edukacyjne - zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi, dostępnymi produktami.

Zabawki edukacyjne dla dzieci niepełnosprawnych

Wśród dostępnych produktów z tej kategorii znajduje się tzw. mata edukacyjna. Występująca w kolorze różowym lub niebieskim odpowiada na preferencje zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Miękka mata wypełniona jest warstwą izolacyjną, dzięki której maluchowi jest ciepło i wygodnie. Zamocowane na stojaku edukacyjne zabawki dla niepełnosprawnych dzieci, wyróżniają się różnorodnym kształtem, kolorem, wykończeniem i fakturą. Część z nich wydaje dźwięk, inne odbijają światło, a jeszcze inne są atrakcyjne pod kątem kolorystycznym. Zabawki można dowolnie zawieszać i zmieniać, w zależności od tego, co ciekawi dorastającego maluszka. Mata przeznaczona jest dla niemowląt i dzieci w najmłodszym wieku, pobudzając do aktywności, rozwijając zmysły i wzbudzając ciekawość świata.

Dostępne produkty wyróżnia trwałość, bezpieczeństwo, przemyślany i atrakcyjny design. Każdy produkt powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci - odpowiadając na ich potrzeby, różnorodne hobby i odmienne wymagania dorastającego organizmu. 

W przypadku pytań lub wątpliwości co do produktów i możliwości tych edukacyjnych zabawek - zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.