Artykuły szkolne

Filtruj

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 229,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Aktywne filtry

Gdy nasze pociechy podrosną, ich ciekawości świata rośnie wraz z nimi. Idąc do szkoły doświadczają nowych bodźców, muszą sprostać nowym wyzwaniom, uczą się nowych umiejętności. To na tym etapie pociecha rozwija się m.in. pod kątem technicznym i plastycznym, buduje swoją wyobraźnię, koordynuje ruchy, rozdmuchuje wyobraźnię. 

W przypadku ograniczeń ruchowych albo zaburzeń sensorycznych, zajęcia szkolne mogą być niezwykle trudne i wymagające. W tym celu powstały akcesoria szkolne dla niepełnosprawnych – stosowane najczęściej w przypadku zaburzeń psychoruchowych naszych dzieci. 

W ofercie Kidmo.pl przygotowaliśmy przybory szkolne dla dzieci niepełnosprawnych, dzięki którym codzienne pisanie, rysowanie, wycinanie i tworzenie jest dużo łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Artykuły szkolne dla dzieci niepełnosprawnych

W ofercie sklepu Kidmo znajdą Państwo m.in. nakładki na długopisy, kredki lub flamastry, które ułatwiają precyzyjne trzymanie przyborów. Dzięki tym prostym formom tworzenie rysunków i dziecięcych dzieł sztuki jest jeszcze łatwiejsze - zwłaszcza, jeśli nasza pociecha ma kreatywną duszę. W ofercie znajdują się także lupy - np. ułatwiające kolorowanie rysunków, wypełnianie szkiców i malowanie precyzyjnych, niewielkich fragmentów. Wśród artykułów dostępna jest też linijka z lupą - doskonała do prac technicznych i pierwszych, matematycznych wyliczeń oraz lupa stojąca - świetna, gdy nasz maluch chce przeczytać ulubioną bajkę. 

Artykuły szkolne dla dzieci niepełnosprawnych powstały z myślą o różnorodnych ograniczeniach i potrzebach naszych pociech. Dzięki nim maluch nie musi rezygnować ze swojej pasji lub hobby, aktywnie uczestnicząc w zajęciach szkolnych.