Wózki inwalidzkie elektryczne

Filtruj

Cena

Cena

  • 12 150,00 zł - 15 000,00 zł

Finansowanie

Finansowanie

Aktywne filtry

Elektryczny wózek inwalidzki jest niezwykle nowoczesnym, trwałym i wytrzymałym pojazdem, umożliwiającym codzienne pokonywanie tras oraz wykonywanie codziennych obowiązków. W sklepie Kidmo przygotowaliśmy wózki najnowszej generacji, które zapewniają nieodzowną pomoc w leczeniu i rehabilitacji. Dzięki nim, Twoja pociecha zyska maksymalną sprawność, a ty zapewnisz jej komfort i bezpieczeństwo. Ponadto, wszystkie modele posiadają atesty od certyfikowanych producentów, co pomaga w walce ze schorzeniami, np. na tle układu ruchu czy układu neurologicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elektrycznych wózków inwalidzkich. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Elektryczny wózek inwalidzki dla dzieci

Wózek inwalidzki elektryczny wyróżnia się masywniejszą i solidniejszą budową. Dzięki nowoczesnym modułom wózki z napędem elektrycznym gwarantują jeszcze większą swobodę i wygodę w poruszaniu się po trudniejszych i dłuższych trasach.

Profesjonalny elektryczny wózek inwalidzki wyróżnia się kołami z ogumowaniem bieżnikowanym, aluminiowymi felgami, trwałymi kółkami oraz dodatkowym zabezpieczeniem, gwarantującym stabilną pionizację ciała.

Istotną kwestią funkcjonalnego i uniwersalnego wózka inwalidzkiego jest możliwość pełnej regulacji i dostosowywania pod potrzeby Twojej pociechy. Pamiętaj bowiem, że dzięki wózkom dziecko zyskuje mobilność i ma zapewniony komfort, który minimalizuje dolegliwości i nie pogłębia powstałych już deformacji. Wybierając docelowy model uwagę na szerokość siedziska, docelowy kąt ułożenia nóg, wysokość oparcia, możliwość sterowania ręcznego oraz dodatkowe funkcje, które można zmieniać w zależności od wagi i wielkości ciała. Płynna regulacja np. kąta oparcia, umożliwia zmianę pozycji ciała (na np. leżącą), dbając przy tym o prawidłową postawę i odciążenie kręgosłupa. Kąt i sposób podparcia należy regulować zgodnie z zaleceniami lekarza, a także według potrzeb Twojego dziecka.

Dzieci w przypadku dużych trudności z poruszaniem (np. w przypadku zaawansowanej niepełnosprawności) wymagają także dodatkowych udogodnień. Kluczowe jest więc, aby wózek był zwrotny i pozwalał na swobodne przemieszczanie się wąskich pomieszczeniach, ciasnych miejscach i trudnych, wymagających trasach (np. na nierównym terenie). Upewnij się więc, że wózkiem elektrycznym może kierować zarówno Twoja pociecha, jak i ty sam.

Wybierając elektryczny wózek inwalidzki warto także zwrócić uwagę na akumulator. Najbardziej profesjonalne i funkcjonalne są akumulatory żelowe, które osiągają prędkość nawet 10km/h - i to bez udziału mięśni! Co ważne - wbrew panującym mitom sprzęt ten jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu możesz szybko rozłożyć wózek w dogodnym dla siebie miejscu.

Podróżowanie z elektrycznymi wózkami inwalidzkimi

Wózek inwalidzki elektryczny zapewnia maksimum bezpieczeństwa i wygody Twoim dzieciom. Modele wyposażone w wyprofilowane, wykonane z trwałych i przewiewnych materiałów fotele, gwarantują maksymalny komfort mięśni, stawów i skóry. Dzięki zagłówkom stabilizującym, dodatkowym przyborom i pasom zabezpieczającym, Twoja pociecha zyskuje stabilną pozycję, która nie pogłębia dysfunkcji, nie powoduje bólu, a przy tym zapewnia pełną mobilność. Co więcej - większość modeli zmieści się w bagażniku zwykłego samochodu kompaktowego, umożliwiając tym samym poruszanie się po niemalże każdym terenie, a prosta konstrukcja pozwala rozłożyć wózek kilkoma ruchami.

Niech maluch odkrywa świat razem z Tobą - postaw na elektryczny wózek inwalidzki od Kidmo.