Laktatory elektryczne i ręczne

Filtruj

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 269,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Problem z laktacją dotykają wielu kobiet. Przyczyn niewystarczającej produkcji pokarmu jest wiele – poczynając od stresu, a kończąc na niewystarczającym pobudzeniu piesi. Zdając sobie sprawę jak ważne jest dostarczanie maluszkowi wartościowego pokarmu (m.in. ze względów immunologicznych i ochronnych), producenci oferują laktatory, które mają za zadanie wspomóc w tym trudnym i ważnym procesie.

W sklepie Kidmo.pl oferujemy zarówno laktatory ręczne, jak i laktatory elektryczne, które wyróżniają się profesjonalną konstrukcją, rozbudowanymi funkcjonalnościami i niezawodnością. Dostępne w naszej ofercie produkty spełniają atesty bezpieczeństwa, które są tak cenne, gdy w grę wchodzi opieka nad maluszkiem.

Laktatory elektryczne

Laktator nazywany jest także odciągaczem pokarmu. Jego zadaniem jest usprawnić proces karmienia, odciągając pokarm z piersi karmiącej mamy. Dzięki odpowiednio skonstruowanej formie możliwe jest podawanie mleka przez butelkę – zarówno wtedy, kiedy mama nie produkuje wystarczającej ilości pokarmu, jak i w momencie, gdy dziecko nie potrafi samodzielnie ssać (np. wcześniakom). Laktatory pozwalają poradzić sobie z bolesnością piersi, usprawniając ten piękny i nierzadko trudny proces. 

Laktatory elektryczne są urządzeniem nowocześniejszym niż laktatory ręczne. Jak sama nazwa wskazuje – dzięki nim proces odciągana mleka jest w pełni zautomatyzowany i dzieje się bez udziału rak. Aby z niego skorzystać, wystarczy podłączyć urządzenie do źródła zasilania, przystawić piersi do przystosowanych ssawek, a następnie uruchomić urządzenie, które pobierze pokarm do słoiczka. 

Laktatory ręczne

Laktatory ręczne działają na zasadzie przyssawek, które przystawia się do piesi, a także pompek, umożliwiających wytworzenie podciśnienie lub tłoku, pobierającego pokarm. Zarówno wersja elektryczna, jak i ręczna powinna spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa i komfortu – tak aby mama nie odczuwała bólu lub dyskomfortu. 

W sklepie Kidmo.pl oferujemy profesjonalne laktatory, których konstrukcja i forma powstała z myślą o kobietach. Modele posiadają atesty, ergonomiczny kształt i lekką formę, dzięki czemu możesz zabrać je w podróż. Niewielka ilość elementów ułatwia zachowanie czystości, przez co narzędzia można używać w dowolnym dniu i dowolnym czasie. 

W przypadku pytań o dostępne laktatory – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i wyjaśnimy ewentualne niejasności, doradzając, który model najlepiej sprawdzi się przyszłej mamie.