Łazienka i toaleta

Filtruj

Cena

Cena

  • 109,00 zł - 3 999,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Zachowanie komfortu podczas codziennych kroków pielęgnacyjnych i higienicznych jest niezwykle ważnym aspektem – nierzadko decydującym o samopoczuciu i pewności pacjenta. Okazuje się bowiem, że poczucie zależności i niesamodzielności w obszarze takim, jak: wypróżnianie czy kąpiel, jest jednym z najbardziej problematycznych i krępujących – zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych. 

Z myślą o pacjentach i ich opiekunach prezentujemy akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych dzieci. Ich konstrukcja wyróżnia się trwałością i przemyślaną funkcjonalnością, dzięki której Twoja pociecha ma zapewnione bezpieczeństwo i komfort – tak cenny w przypadku ograniczeń ruchowych. W przypadku pytań o dostępne produkty w sklepie Kidmo – zachęcamy to kontaktu mailowego i telefoniczego.

Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych 

Nasze akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych nie tylko łączą w sobie trwałość i spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa, ale przede wszystkim zapewniają komfort podczas tak ważnych czynności jak wypróżnianie czy mycie. W ofercie znajduje się siedzisko wannowe, które ułatwia dziecięcą kąpiel, umożliwiając zachowanie bezpiecznej, poziomej pozycji. Tak skonstruowany leżak zalecany jest zwłaszcza dzieciom z porażeniem mózgowym lub schorzeniami w obrębie kręgosłupa. Umocowane pasy i regulowane oparcie pozwalają dostosować siedzisko pod wymagania młodego pacjenta, ułatwiając przy tym mycie głowy i reszty ciała.

Dostępne akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych to także składane krzesło toaletowe, które można dowolnie rozkładać i składać – w zależności od potrzeb i okoliczności. Ich lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie, a wymienny zbiornik umożliwia zachowanie czystości. W ofercie dostępne są też wózki toaletowo-prysznicowe, które łączą w sobie dwojaką funkcję. Po pierwsze – umożliwiają bezproblemowy, szybki prysznic w kabinie i po drugie – ułatwiają defekację, bez konieczności przenoszenia dziecka. 

Wszystkie modele wyróżnia najwyższa jakość wykonania, wysoki standard i stabilna konstrukcja. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Kidmo.pl.