Akcesoria rehabilitacyjne

Filtruj

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 200,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Aktywne filtry

Rehabilitacja jest niezwykle ważnym procesem, który ma doprowadzić do maksymalnej sprawności i samodzielności pacjenta. Odpowiednie seanse i regularne ćwiczenia mogą wspomóc układ ruchu, poprawiając m.in. kondycje i zakres ruchu stawów, które uszkodzono po wypadku, operacji lub na skutek choroby. 

Rehabilitacja odbywać się może w sposób ciekawy i angażujący. Im większa różnorodność ćwiczeń, tym większa szansa, że dziecko chętnie wykona polecenia, a proces leczenia kojarzyć się mu będzie z przyjemnością i pozytywnymi emocjami. 

Dlatego też w sklepie Kidmo.pl oferujemy akcesoria rehabilitacyjne dla dzieci, które powstały z myślą o potrzebach i oczekiwaniach młodych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i w przypadku pytań - do kontaktu z naszymi doradcami. 

Akcesoria rehabilitacyjne dla dzieci

Akcesoria rehabilitacyjne w Kidmo.pl wyróżniają się różnorodnością form, kształtów i właściwości. Wśród nich znajdą Państwo piłkę rehabilitacyjną, jeżyka, przyrządy do ćwiczeń palców i masę plastyczną, która pobudza kreatywność i pomaga zwalczać stany zwyrodnieniowe kończyn górnych. Piłki z kolei zapewniają poprawną postawę, jeżyki są świetnym sposobem na zabawę, masując i rozwijając sensorycznie, a wspomniane przyrządy do treningu palców zapewniają większą mobilność i plastyczność dłoni. 

Wszystkie te akcesoria rehabilitacyjne spełniają niezbędne atesty, gwarantując komfort i bezpieczeństwo podczas odbywania ćwiczeń. Dostępne elementy wyróżnia prosta i efektywna konstrukcja, dzięki której dziecko odzyska sprawność i zdrowie.