Kształtki rehabilitacyjne

Filtruj

Cena

Cena

  • 3 299,00 zł - 3 300,00 zł

Aktywne filtry

Rehabilitacja dziecięca może opierać się na zabawie i zajęciach angażujących, dzięki którym ćwiczenia są przyjemne i atrakcyjne dla młodego pacjenta. Wśród szeregu sesji i sposobów, na pobudzenie motoryki i dziecięcej sprawności są m.in. kształtki rehabilitacyjne, które różnią się między sobą kolorem, kształtem i wykończeniem. 

W sklepie Kidmo.pl oferujemy profesjonalne kształtki rehabilitacyjne dla dzieci, które powstały z myślą o indywidualnych zajęciach z najmłodszymi pacjentami. Ich wykonanie i forma spełniają wymagania efektywnej rehabilitacji, dzięki czemu ta doprowadza do większej sprawności i zdrowia. 

Kształtki rehabilitacyjne dla dzieci 

Kształtki rehabilitacyjne stworzono z myślą o dzieciach, które wymagają ćwiczeń angażujących. Odpowiedni zestaw łączy w sobie zabawę i naukę, dlatego też dostępne komplety stanowią za podstawowy element wyposażenia szkół, klinik, przedszkoli, świetlic i bawialni w mieszkaniach i domach. 

Kształtki do rehabilitacji wspierają rozwój psychoruchowy dziecka. Ich miękka forma jest całkowicie bezpieczna i funkcjonalna, a kolorystyka stanowi za dużą atrakcję dla dziecięcych oczu. Kształtki rehabilitacyjne dla dzieci wykonywane są z nietoksycznej, miękkiej pianki, która zmniejsza ryzyko uszkodzeń lub kontuzji podczas zabawy i ćwiczeń. Ponadto, kształtki do rehabilitacji wyścielone są tkaniną, która nie chłonie wilgoci, a w związku z tym – jest higieniczna i bezpieczna również dla dzieci, które wkładają je do ust. 

Zabawa tak przygotowanymi, kolorowymi elementami jest o tyle efektywna, że dzieci bardzo często traktują ją jako interesującą i ciekawą część rehabilitacji. Większość kształtek tworzona jest w systemie modułowym, co oznacza, że różnorodne kostki – kółka, prostokąty, romby i wałki – można układać w dowolnej konfiguracji, tworząc z nich domki, zjeżdżalnie i labirynty. 

W sklepie Kidmo.pl oferujemy kolorowe, atrakcyjne i wytrzymałe kształtki do rehabilitacji. Każda z nich spełnia najwyższe wymogi i atesty, ciesząc dzieci i co ważniejsze – doprowadzając do ich sprawności i zdrowia. W przypadku pytań zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu z naszym sklepem.