search

JEŻYK duża rehabilitacyjna mata sensoryczna do masażu marki MED PATENT

Kod produktu: RA013

Mata Jeżyk zapewni świetny masaż oraz doskonałą zabawę wspierającą rozwój sensoryczno-motoryczny

69,99 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

JEŻYK MINI rehabilitacyjna mata do masażu marki MED PATENT

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Mata Jeżyk Standard zapewni Ci doskonały masaż ciała i szybką regenerację. Rozluźnia spięte mięśnie, uśmierza ból i poprawia krążenie. Można po niej chodzić, turlać się lub po prostu na niej leżeć. To w jaki sposób z maty się korzysta, zależy od tego, która część ciała wymaga masażu.

Działanie maty:

Mata wykonana została ze specjalistycznego tworzywa, składa się z wielu elastycznych stożkowych wypustek różnej średnicy i wysokości, które odgrywają kluczową rolę w punktowym masażu ciała. Wypustki rozluźniają ciało poprzez wywierany nacisk i relaksują spięte mięśnie, stymulują krążenie, poprawiają motorykę oraz uśmierzają ból. Wykorzystane tworzywo jest elastyczne, dzięki czemu mata może być dowolnie układana i doskonale dopasowuje się do kształtu podłoża (dywan, podłoga, sofa). Jeżyk polecany jest dla osób, zmagających się z różnymi dolegliwościami, takimi jak, ból mięśni lub pleców. Ten drugi często pojawia się przy siedzącym trybie życia. Mata jest doskonała dla tych, którzy uprawiają różne sporty, ponieważ rozluźnia mięśnie po wysiłku fizycznym. Może być także wykorzystana do ćwiczeń sensoryczno-motorycznych oraz w walce z płaskostopiem, czy cellulitem.

Jak używać maty?

  • Na plecy — położyć matę na podłogę lub dywan. Następnie położyć się na nią tak, żeby ramiona dotykały końca maty, a głowa wystawała poza. Można leżeć na płasko lub, żeby pogłębić efekt, podkurczyć kolana do klatki piersiowej, zrobić kołyskę i kołysać się w każdą stronę.
  • Na stopy — położyć matę na twardym podłożu i chodzić po powierzchni. Chodząc po macie pamiętaj, żeby pięty umieszczać na okrągłych otworach, masaż będzie wtedy bardziej skuteczny i przyjemniejszy.
  • Podczas siedzenia — połóż matę na krzesło, tak żeby jej część była na oparciu krzesła. Usiądź i się zrelaksuj. Spróbuj wytrzymać jak najdłużej.
  • Inne sposoby — na macie można chodzić, leżeć lub turlać się. Z uwagi na elastyczny materiał można ją wyginać w różne strony.

Certyfikaty:

  • Deklaracja zgodności wytwórcy – CE
  • Produkt zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych,
  • Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL)
  • Produkt zgodny z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE MDR 2017/745

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Wymiary
130 x 30 cm