Bawiące się dzieciBawiące się dzieciBawiące się dzieci

Stworzyliśmy ten sklep z myślą o rodzicach i terapeutach, aby mogli oni w jednym miejscu znaleźć wiele różnych produktów, które są dobrane specjalnie pod kątem dzieci, które wymagają specjalnej troski.

W naszym sklepie zebraliśmy produkty, które pomogą rozwijać Twoje dziecko. Obejmują one różne dziedziny takie jak pomoce edukacyjne, książki, przedmioty służące do rehabilitacji, zabawki sensoryczne i inne. Produkty łączy to, że mogą one pomóc dziecku czy nawet osobie dorosłej z autyzmem wejść w świat w jakim wszyscy żyjemy.

Produkty, które sprzedajemy używane są w terapii ruchowej oraz terapii integracji sensorycznej. Zabawa odgrywa istotną rolę w życiu każdego dziecka: rozwija, edukuje, pozwala na nabywanie nowych umiejętności społecznych, komunikację i kontakt z rówieśnikami. Myśląc o zabawie autystycznego dziecka, musimy pamiętać, że podejmowane przez nie stereotypowe czynności nie mogą być traktowane jako właściwa rozwijająca rozrywka. W trosce o nasze dziecko musimy podjąć trud nauczenia je odpowiednich dla niego zabaw.

Nasze zabawki

  • Rozwijają myślenie i wyobraźnię dziecka

  • Wspomagają rozwój ruchowy i koordynację wzrokowo-ruchową

  • Uczą zręczności i pomagają rozwijać zdolności manualne

  • Rozwijają zmysły i doskonalą spostrzegawczość