search

Inhalator nebulizator tłokowy HAXE GALAXY JLN-2302AS

Kod produktu: ON009

Idealny inhalator dla całej rodziny, w zestawie maska dla osoby dorosłej i dziecka. Bardzo prosta obsługa za pomocą jednego przycisku. Posiada wygodną rączkę do przenoszenia.

119,00 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

Inhalator nebulizator tłokowy HAXE GALAXY JLN-2302AS

Inhalator HAXE dla dzieci i dorosłych to zestaw do inhalacji, który idealnie nadaje się do użytku dla wszystkich członków rodzinny. Urządzenie jest wyrobem medycznym przeznaczonym do wziewnej aplikacji leków. Nebulizator szczególnie rekomendowany jest dla osób zmagających się z alergiami, nieżytem nosa, nieżytem gardła, a także w przypadku astmy i innych chorób układu oddechowego. Co więcej, urządzenie do inhalacji jest proste w obsłudze, ciche i kompaktowe. Świetnie sprawdza się w domowych warunkach oraz podczas podróży. Ekonomiczny inhalator Galaxy to gwarancja skuteczności, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Akcesoria inhalatora można umyć po użyciu i co ważne poszczególne elementy nie zawierają w składzie uczulającego lateksu. Regularne inhalacje pomagają dbać o zdrowie i zmniejszyć negatywne konsekwencje schorzeń dróg oddechowych.

MAŁY I LEKKI

Dobrze sprawdza się w podróży i w domu. Niewielka waga oraz rozmiar zapewniają urządzeniu mobilność. Jego waga to zaledwie 1,25 kg a wbudowana rączka ułatwia jego przenoszenie. Jeden przycisk sprawia, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. 

UNIWERSALNY

W zestawie znajdują się maski w dwóch rozmiarach oraz ustnik. Mała maseczka przeznaczona jest do użytku przez dzieci. Druga maseczka jest w rozmiarze uniwersalnym i dopasowuje się do twarzy dla dorosłych. Obie maseczki posiadają dodatkową regulację szerokości.  Szybkość nebulizacji pozwala na przyjęcie 2 ml leku w 5 min. Szerokie spektrum cząsteczek zapewnia kurację zarówno górnych i dolnych dróg oddechowych.

DLA CAŁEJ RODZINY

Nebulizator może służyć całej rodzinie, ponieważ zestaw zawiera maski do inhalatora przystosowane dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki temu urządzenie jest bardzo ekonomiczne i uniwersalne.

ŚWIETNY WYBÓR

Inhalator sprawdza się przy wszystkich standardowych roztworach inhalacyjnych, szczególnie podczas zażywania sterydów oraz leków rozszerzających oskrzela. MMAD = 2,44 μm zapewnia dostarczanie cząsteczek aż do pęcherzyków płucnych. Zakres cząsteczek od 0,5 do 6 μm zapewnia skuteczne rozpylanie leków we wszystkich warstwach dróg oddechowych.

BEZ LATEKSU

Zestaw do inhalacji wyposażony jest we wszelkie niezbędne elementy niezawierające lateksu.

PROSTA OBSŁUGA

Inhalator JLN-2302AS jest prosty w obsłudze. Wystarczy napełnić pojemnik na lek przyłączyć przewód oraz maskę/ustnik i uruchomić inhalacje jednym przyciskiem. Po nebulizacji należy umyć i wysuszyć maskę/ustnik, pojemnik i nebulizator. Inhalator dość jest cichy, co zapewnia komfortowe użytkowanie.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

W opakowaniu znajduje się kompletny zestaw potrzebny do wykonania inhalacji:

  1. jednostka główna, czyli kompresor
  2. duża maska do inhalatora dla dorosłych
  3. mała maseczka dla dzieci
  4. 5 sztuk filtru powietrza
  5. elastyczny przewód powietrzny
  6. praktyczny pojemnik na lek
  7. wygodny i ergonomiczny ustnik

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Waga
1,25 kg
Poziom ciśnienia akustycznego
poniżej 55 dB
Temperatura
10°C-40°C (50°F-104°F)
Wilgotność
10-95% RH
Pobór mocy
poniżej 65W
Przepływ powietrza nebulizatora
6 L
Przepływ powietrza kompresora
8-10 L
Pojemność pojemnika na lek
2-8 ml
Wielkość cząsteczki
0,5-6 μm
MMAD
2,44 μm
Szybkość nebulizacji
0,4 ml/min
Pozostałość leku
0,15 ml
Ciśnienie
11,6-20,3 psi/80-140 kPa/0,8-1,4 bar

Proponowane akcesoria