search

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Haxe

Kod produktu: JLN-2302AS

inhalator JLN-2302AS

Mały i lekki 

Uniwersalny

Prosta obsługa

Dla całej rodziny

74,00 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania 7 dni

Poręczny inhalator JLN-2302AS

Dla dzieci i dorosłych to zestaw do inhalacji, który idealnie nadaje się do użytku dla wszystkich członków rodzinny. Urządzenie jest wyrobem medycznym przeznaczonym do wziewnej aplikacji leków. Nebulizator szczególnie rekomendowany jest dla osób zmagających się z alergiami, nieżytem nosa, nieżytem gardła, a także w przypadku astmy i innych chorób układu oddechowego. Co więcej, urządzenie do inhalacji jest proste w obsłudze, ciche i kompaktowe. Świetnie sprawdza się w domowych warunkach oraz podczas podróży. Ekonomiczny inhalator Galaxy to gwarancja skuteczności, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Akcesoria inhalatora można umyć po użyciu i co ważne poszczególne elementy nie zawierają w składzie uczulającego lateksu. Regularne inhalacje pomagają dbać o zdrowie i zmniejszyć negatywne konsekwencje schorzeń dróg oddechowych.


MAŁY I LEKKI

Dobrze sprawdza się w podróży i w domu. Niewielka waga oraz rozmiar zapewniają urządzeniu mobilność. Jego waga to zaledwie 1,25 kg a wbudowana rączka ułatwia jego przenoszenie. Jeden przycisk sprawia, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. 


UNIWERSALNY

W zestawie znajdują się maski w dwóch rozmiarach oraz ustnik. Mała maseczka przeznaczona jest do użytku przez dzieci. Druga maseczka jest w rozmiarze uniwersalnym i dopasowuje się do twarzy dla dorosłych. Obie maseczki posiadają dodatkową regulację szerokości.  Szybkość nebulizacji pozwala na przyjęcie 2 ml leku w 5 min. Szerokie spektrum cząsteczek zapewnia kurację zarówno górnych i dolnych dróg oddechowych.


PROSTA OBSŁUGA

Inhalator JLN-2302AS jest prosty w obsłudze. Wystarczy napełnić pojemnik na lek przyłączyć przewód oraz maskę/ustnik i uruchomić inhalacje jednym przyciskiem. Po nebulizacji należy umyć i wysuszyć maskę/ustnik, pojemnik i nebulizator. Inhalator dość jest cichy, co zapewnia komfortowe użytkowanie.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

  1. Jednostka główna
  2. Maseczka dla dorosłych (duża)
  3. Maseczka dla dzieci( mała)
  4. Filtr powietrza
  5. Przewód powietrzny
  6. Pojemnik na lek
  7. Ustnik
  8. Torba transportowa

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Waga
1,25 kg
Poziom ciśnienia akustycznego
poniżej 55 dB
Temperatura
10°C-40°C (50°F-104°F)
Wilgotność
10-95% RH
Pobór mocy
poniżej 65W
Przepływ powietrza nebulizatora
6 L
Przepływ powietrza kompresora
8-10 L
Pojemność pojemnika na lek
2-8 ml
Wielkość cząsteczki
0,5-6 μm
MMAD
2,44 μm
Szybkość nebulizacji
0,4 ml/min
Pozostałość leku
0,15 ml
Ciśnienie
11,6-20,3 psi/80-140 kPa/0,8-1,4 bar