search

Butelka do karmienia Neno Bottle 150 ml

Kod produktu: PK008

Neno Bottle 150 ml może być wykorzystana do karmienia dzieci już od ich pierwszych dni po narodzinach. Butelka i smoczek są bezpieczne dla noworodków.

19,00 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania 7 dni

Butelka do karmienia Neno Bottle 150 ml

PASUJE DO KAŻDEGO LAKTATORA NENO

Wszystkie laktatory marki Neno zaprojektowano tak, by korzystały z butelek tego samego rozmiaru – czyli Neno Bottle 150 ml. Przyszłe urządzenia tej marki również projektujemy z myślą o użyciu z butelkami tego rozmiaru.

DLA MAŁYCH DZIECI

Butelka Neno Bottle 150 ml może być wykorzystana do karmienia dzieci już od pierwszego dnia życia. Smoczek i butelka są bezpieczne dla noworodków.

POJEMNA

Zgodnie z nazwą, butelka Neno Bottle 150 mieści do 150 mililitrów mleka, dzięki czemu posłuży Twojemu maluszkowi przez wiele miesięcy.

SMOCZEK Z MIĘKKIEGO SILIKONU

Delikatny, miękki materiał z którego wykonano smoczek sprawia, że ssanie mleka z butelki jest dla dziecka łatwe i przyjemne.

ANTYKOLKOWA

Smoczki butelek Neno Bottle 150 ml zaprojektowano z myślą o zdrowiu dzieci. Smoczek kształtem dostosowany jest do ust pociechy, dzięki czemu nie połyka ona powietrza podczas karmienia. Kolki są jednym z najczęstszych powodów dziecięcego płaczu.

Butelka jest wykonana z bezpiecznego plastiku niezawierającego BPA, butelki te mogą być użyte do karmienia dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Pojemniki te mieszczą do 150 ml mleka, dzięki czemu można ich używać do karmienia niemowlęcia przez naprawdę długi okres, zwiększając porcję pokarmu z kolejnymi tygodniami.

Smoczek butelki dla dzieci Neno Bottle 150 ml został zaprojektowany tak, by nie powodować kolki u ssącego pokarm dziecka. Kształt smoczka dostosowano do ust małych dzieci, dzięki czemu nie połykają one powietrza w trakcie karmienia. Dodatkowo, smoczki wykonano z miękkiego silikonu, dzięki czemu ssanie mleka z butelki jest łatwe i przyjemne dla dziecka.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Materiał
Tworzywo sztuczne wolne od BPA / Wysokiej jakości Silikon
Waga
65g
Wymiary
140x70mm
Pojemność
150ml
Gwarancja
24 miesiące
Zawór antykolkowy
TAK
Skala na butelce
TAK