Marki

 • Abena
 • Amara

  Amara

  Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o. krakowska firma z polskim kapitałem, jest jednym z prekursorów rodzimego przemysłu farmaceutycznego. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1994 roku i od ponad 25 lat stale się rozwija. W swojej ofercie posiada substancje do receptury aptecznej w różnych formach

  zobacz produkty
 • Antano

  Antano

  ANTANO

  To Włoska firma, która od początku istnienia skupia się na kompetencji oraz całkowicie koncentruje się na osobach, które potrzebują pomocy mobilnej, rehabilitacji oraz pomocy domowej.

  zobacz produkty
 • ANTAR

  ANTAR

  ANTAR

  Firma ANTAR jest znanym na rynku polskim dystrybutorem sprzętu medycznego. W ofercie firmy znajdują się stabilizatory, ortezy, pasy lędźwiowe i kołnierze ortopedyczne, wkładki absorbujące wstrząsy, pneumatyczne stabilizatory stawu skokowego.

  zobacz produkty
 • ARmedical

  ARmedical

  ARmedical

  to uznany polski wytwórca wyrobów medycznych posiada w ofercie wysokiej jakości produkty z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz środków pomocniczych. Produkty marki ARmedical są zarówno nowoczesne, funkcjonalne, bezpieczne ale przede wszystkim spełniające potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  zobacz produkty
 • Aston

  Aston

  ASTON

  jako autoryzowany dystrybutor marki HERDEGEN istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Przedstawiamy historię naszego partnera. Jest to historia, która od lat odwołuje się do tych samych wiodących wartości: rodziny, innowacji, partnerstwa i jakości...

  zobacz produkty
 • Berrcom

  Berrcom

  Berrcom

  to marka wywodząca się ze słynnego koncernu Xiaomi, założona w 2000 roku, oferuje swoim odbiorcą produkty bardzo dobrej jakości w maksymalnie konkurencyjnych cenach!

  zobacz produkty
 • Canpol

  Canpol

  Canpol

  jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od prawie trzydziestu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

  zobacz produkty
 • Depan

  Depan

  Depan

  to marka własna Grupy Kapitałowej Greek Trade działającej na rynku od 1992 roku. Uznany dostawca produktów medycznych (i nie tylko) w całej europie środkowej, min. Polsce oraz Czechach

  zobacz produkty
 • DIETZ Rehab

  DIETZ Rehab

  DIETZ Rehab

  Niemiecka firma zajmująca się produkcją wysokojakościowych produktów medycznych, ułatwiających życie osobom niepełnosprawnym. Firma skupia się na tworzeniu produktów dla osób niepełnosprawnych, które codziennie zmagają się z fizycznymi limitami, tak aby podwyższyć ich jakość życia.

  zobacz produkty
 • Dusyma

  Dusyma

  Dusyma

  to producent inspirujących, edukacyjnych zabawek wysokiej jakości oraz produktów, które wspierają dzieci oraz osoby o specjalnych potrzebach. Zabawki Dusyma wspierają zdrowy i naturalny rozwój dzieci poprzez pobudzanie wyobraźni oraz wyostrzanie zmysłów

  zobacz produkty
 • Etac

  Etac

  Grupa Etac

  to wiodący Szwedzki producent rozwiązań i urządzeń rehabilitacyjnych oraz medycznych najwyższej jakości. Od ponad czterdziestu lat Grupa Etac opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów.

  zobacz produkty
 • Eurobatt

  Eurobatt

  Eurobatt

  To czołowy Polski, bezpośredni importer artykułów domowych, Jest również Włascicielem i bezpośrednim importerem marki "EUROBATT"

  zobacz produkty
 • GAMAREHA

  GAMAREHA

  GAMAREHA

  Przedsiębiorstwo PW GAMA istnieje na polskim rynku już od kilkunastu lat. Nieustannie wspieramy osoby starsze, niepełnosprawne i tymczasowo niezdolne do samodzielności. Dostarczamy im sprzęt wysokiej jakości dzięki któremu ich życie staje się bardziej komfortowe. Produkujemy również własne urządzenia, które znalazły już wielu klientów na rynku polskim i zagranicznym

  zobacz produkty
 • GDimport

  GDimport

  GD Import

  Od 1971 roku zajmuje się magazynowaniem, dystrybucją i handlem produktami do kuchni, domu, na zewnątrz, zdrowotnymi, mobilności i urody. Właściciel znanej marki Wellys oferującej pomoce zdrowotne.

  zobacz produkty
 • Halcamp
 • Haxe

  Haxe

  Haxe

  Marka Haxe zrodziła się w momencie poszukiwania na rynku, technologicznych rozwiązań, które wspierały i ułatwiałyby opiekę nad dziećmi. Produkty marki Haxe są najwyższej jakości posiadają odpowiednie certyfikaty oraz badania.

  zobacz produkty
 • Helbo

  Helbo

  HELBO

  To Polski wytwórca, dystrybutor oraz importer wyrobów medycznych, higienicznych, „małego” AGD oraz akcesoriów elektronicznych

  zobacz produkty
 • Herdegen

  Herdegen

  Herdegen

  jest największym na świecie producentem kul inwalidzkich i jednym z głównych niezależnych dostawców produktów rehabilitacyjnych do użytku domowego w Europie. Dzięki zachowanej niezależności, po tych 155 latach Duch Rodziny wciąż jest w firmie obecny; wszyscy jej pracownicy wspólnymi staraniami dostarczają światu najwyższej jakości produkty i usługi.

  zobacz produkty
 • Intec

  Intec

  Intec Medical

  tworzą ludzie dbający o wysoką jakość świadczonych usług i oferowanych towarów – w tym głównie wyrobów medycznych przeznaczonych do profilaktyki i wspomagania leczenia, w trosce o zdrowie naszych Klientów.

  zobacz produkty
 • Med Patent

  Med Patent

  Med Patent

  to firma która tworzy swoje produkty w oparciu o specjalistyczną wiedzę medyczną z udziałem fizjoterapeutów. To właśnie wiedza i doświadczenie specjalistów, pozwalaja tworzyć produkty, które we właściwy sposób pomagają w dbaniu o codzienną profilaktykę zdrowotną.

  zobacz produkty
 • MEDPUNKT

  MEDPUNKT

  MEDPUNKT

  tworzy grupa pasjonatów, która zdaje sobie sprawę jak wiele trudności spotyka osoby niepełnosprawne oraz ich rodziny i opiekunowie, ponieważ spędziliśmy wiele lat doradzając naszym klientom oraz wsłuchując się w ich sugestie. Przez lata zdobyli bezcenną wiedzę, którą z sukcesem wykorzystują do kreowania indywidualnych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań klientów.

  zobacz produkty
 • MEMO

  MEMO

  MEMO

  to POLSKA MARKA oferująca najwyższej jakości obuwie dla dzieci, wykonane w klasycznym stylu z naturalnych materiałów przyjaznych stopie dziecka. Unikatową funkcję diagnostyczną zapewnia system monitoringu w podeszwie Memo. Dzięki memo dbamy o prawidłowy rozwój stóp naszych dzieci <3

  zobacz produkty
 • MEYRA

  MEYRA

  Meyra

  to legendarna firma na światowym rynku sprzętu rehabilitacyjnego segmentu premium. Ponad 80 letnia tradycja, znakomite produkty oraz prestiż są jej głównymi atutami. Poza produkcją sprzętu medycznego angażują się od lat we wspieranie osób niepełnosprawnych. Hasło „Poruszamy ludzi” to coś więcej niż zwykłe stwierdzenie, to filozofia, która określa prowadzenie biznesu.

  zobacz produkty
 • Milin

  Milin

  Milin

  to marka, która pragnie, aby ich produkty bawiły i uczyły dzieci. W tym zdaniu zawiera się cała filozofia firmy. Przeplotki rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz zdolność motoryki małej.

  zobacz produkty
 • Mobilex

  Mobilex

  Mobilex

  Od roku 1999 stara się pomagać, doradzać i dobierać najlepszy sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych. Dewizą firmy stało się wyznaczanie nowych standardów technicznych i jakościowych na Polskim rynku. Dlatego reprezentujemy w Polsce wielu znanych i cenionych na całym świecie wytwórców produktów rehabilitacyjnych

  zobacz produkty
 • NENO

  NENO

  NENO

  To Polski wytwórca wysokiej jakości produktów, które są przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Jej produkty charakteryzują się estetyką i wyjątkowym designem. Wartym podkreślenia jest fakt gwarancji door to door.

  zobacz produkty
 • ORMESA

  ORMESA

  ORMESA

  to znany na całym świecie, zdobywca wielu nagród, Włoski producent specjalistycznych produktów rehabilitacyjnych przeznaczonych dla dzieci. Każdy produkt marki jest dokładnie przemyślany a następnie przebadany aby polepszyć życie osób niepełnosprawnych

  zobacz produkty
 • Patron

  Patron

  PATRON Bohemia

  to czeska firma działająca na rynku od prawie 20 lat. Od 1994 roku zajmujemy się produkcją i dystrybucją wyrobów medycznych oraz kompleksową opieką osób niepełnosprawnych. Nasze produkty znane są nie tylko na rynku czeskim, ale są również dystrybuowane do ponad 40 krajów na całym świecie.

  zobacz produkty
 • Qmed

  Qmed

  QMED

  jest Polską marką sprzętu ortopedycznego i profilaktycznego, będącą własnością firmy mdh sp. z o.o., która na Polskim rynku istnieje już od 16-tu lat. QMED proponuje najwyższej jakości rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji.

  zobacz produkty
 • REHA FUND

  REHA FUND

  REHA FUND

  Działa na Polskim i europejskim rynku medycznym od 1992 roku. Są producentem i dystrybutorem wyrobów medycznych i jako jedna z pierwszych Polskich firm kształtowała rynek w Polsce wprowadzając zarówno innowacyjne wyroby własne jak i produkty światowych liderów branży. Posiadają wdrożoną normę ISO 13485, która jest zapewnieniem wysokich standardów jakości w naszej firmie.

  zobacz produkty
 • Rehabed
 • Rosshe

  Rosshe

  Rosshe

  To producent wanien pneumatycznych, które zapewniają komfort i higienę osobom leżącym oraz ułatwiają pomoc i pracę opiekunom, a także stanowi doskonałą alternatywę kąpieli poza łazienką

  zobacz produkty
 • RowLAM

  RowLAM

  RowLAM

  To Polska firma, która wyspecjalizowała się w produkcji sanitarnych wyrobów medycznych wykonanych z tworzyw sztucznych. Dysponuje własnym parkiem maszynowym, którego dopełnieniem jest wykwalifikowana i doświadczona załoga. Dzięki temu ich produkty cieszą się uznaniem na całym świecie!

  zobacz produkty
 • Scholl

  Scholl

  Scholl

  to marka rozpoznawana na całym świecie przez ludzi, którzy dbają o swoje stopy. Nazwa Scholl jest synonimem dbałości o stopy i ich pielęgnacji w ponad 70 krajach na świecie. Od ponad 100 lat Scholl jest odpowiedzialny za kluczowe osiągnięcia w zakresie postępu, innowacji i wynalazków w zakresie zdrowia, komfortu i pielęgnacji stóp.

  zobacz produkty
 • Sen-Si

  Sen-Si

  Sen-Si

  to polski producent artykułów tekstylnych wspierających rozwój dzieci.

  Dzięki pasji zespołu wyspecjalizowali się w szyciu tekstylnych produktów terapeutycznych do terapii integracji sensorycznej (SI), które wspomagają rozwój układu nerwowego dziecka.

  W  pracowni firmy Sen-Si powstają między innymi kołdry obciążeniowe, poduszki obciążeniowe, kamizelki terapeutyczne czy mniejsze woreczki sensoryczne, kołnierze.

  zobacz produkty
 • Sundo

  Sundo

  Sundo Homecare

  to Niemiecka firma zajmująca się produkcją produktów medycznych, założona w 2011, od ponad 10 lat dostarcza osobom potrzebującym najwyższej jakości produkty medyczne oraz rehabilitacyjne.

  zobacz produkty
 • Thomashilfen

  Thomashilfen

  Thomashilfen

  to pionierska marka na rynku rehabilitacyjnym. Od ponad 40 lat Thomashilfen pracuje aby wspierać ludzi cierpiących z powodu choroby lub niepełnosprawności. Celem marki jest zdrowie, dobre samopoczucie oraz pozytywny rozwój swoich klientów.

  zobacz produkty
 • Timago

  Timago

  Timago

  od ponad 20 lat działa na polskim i europejskim rynku medycznym. Firma została założona z myślą o wspieraniu potrzeb osób niepełnosprawnych i osób zmagających się z problemami zdrowotnymi przy wykorzystaniu wiedzy fizjoterapeutycznej i ortopedycznej.

  zobacz produkty
 • TULLO

  TULLO

  Tullo

  Polska marka wywodząca się z rodzinnej firmy, w której tradycja wytwarzania zabawek sięga 1955 roku. To ponad 60 lat doświadczenia i ogromna wiedza, dzięki której zabawki Tullo nie tylko bawią, ale także skutecznie wspierają rozwój dzieci.

  zobacz produkty
 • VERK GROUP

  VERK GROUP

  VERK GROUP

  To czołowy Polski, bezpośredni importer artykułów domowych oraz pierwszej potrzeby. Wiele lat doświadczenia sprawia że oferują produkty dobrej jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach

  zobacz produkty
 • Vermeiren

  Vermeiren

  Vermeiren

  to 60 letnia historia produkcji wózków inwalidzkich. Olbrzymie doświadczenie i nowoczesne technologie pozwalają marce Vermeiren spełnić najwyższe normy i standardy. Produkują sprzęt oferujący wysoki komfort użytkowania. Zaletą produktów marki jest to, że produkowane są w Polsce, dzięki czemu gwarantują stały dostęp do części zamiennych i serwisu.

  zobacz produkty
 • Vernacare

  Vernacare

  Vernacare

  to firma założona w Wielkiej Brytanii specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu środków ochrony osobistej, higieny i chirurgii, które zapobiegają infekcjom oraz zapewniają bezpieczeństwo personelu medycznemu.

  zobacz produkty
 • Vitea Care

  Vitea Care

  VITEA CARE

  to marka Polskiej firmy MDH z siedzibą w Łodzi, wchodzącej w skład grupy kapitałowej MEYRA. Posiadają własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem marki jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania naszym Klientom.

  zobacz produkty
 • Xblitz

  Xblitz

  Xblitz

  jest polską marką, oferującą szeroki zakres wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Sprzęt marki Xblitz jest szeroko dostępny zarówno w dużej liczbie sklepów internetowych, jak i wielu ogólnopolskich oraz lokalnych sieciach handlowych. Wybierając produkty Xblitz, wybierasz nie tylko najlepszą jakość, ale wspierasz również polską gospodarkę.

  zobacz produkty
 • Yuwell

  Yuwell

  Yuwell

  to marka sprzętu medycznego rozpoznawalna na całym świecie. Najpopularniejsze produkty marki to: koncentratory tlenu, nebulizatory, ssaki elektryczne, pulsoksymetry, ciśnieniomierze i oczyszczacze powietrza. Yuwell wskazuje kierunek rozwoju sprzętu medycznego, co jest potwierdzone przez ponad 100 zgłoszonych patentów!

  zobacz produkty
 • Zarys