search

Podkłady higieniczne chłonne samoprzylepne Bambo Nature 80x90cm (7szt.)

Kod produktu: PCH005

Podkłady higieniczne to doskonałe zabezpieczenie powierzchni podczas przewijania maluchów i innych zabiegów higienicznych. Samoprzylepna warstwa zapobiega przemieszczaniu się maty.

44,99 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania

Podkłady higieniczne chłonne samoprzylepne Bambo Nature 80x90cm (7szt.)   

   Ochronne maty pod łóżko Bambo Nature Nature to jednorazowe, przyjazne dla skóry podkłady, które mogą wchłonąć do 700 ml. Dywaniki mają uszczelnione krawędzie, co zapewnia optymalną ochronę przed wyciekami, a materiał jest oddychający, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry. Maty są miękkie, cienkie i nie zawierają chloru ani perfum. Jednorazowa mata do łóżka utrzyma Twoje dziecko, a także jego łóżeczko lub łóżko w suchości, i jest idealna na wypadek nocnych wypadków, gdy Twoje dziecko wychodzi z pieluch.

Wskazówka: umieść matę ukośnie na materacu dziecka, aby uzyskać maksymalne pokrycie lub użyj jako pokrowca na fotelik samochodowy i wiele więcej.

Maty na łóżka są testowane dermatologicznie i certyfikowane zgodnie z FSC™ (Forest Stewardship Council).

FSC™ (Forest Stewardship Council) to międzynarodowa organizacja pozarządowa zajmująca się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie. Produkty z certyfikatem FSC™ są wytwarzane z surowców pochodzących z dobrze zarządzanych lasów i odpowiedzialnych źródeł. Identyfikowalność i integralność etykiety są utrzymywane dzięki rygorystycznym środkom kontroli, a wybierając produkty z certyfikatem FSC, pomagasz dbać o lasy oraz ludzi i dziką przyrodę, które nazywają je domem. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.fsc.org

Zalety

  • Ultrachłonny
  • Miękki, cienki i oddychający
  • Idealny do codziennego użytku
  • Z taśmą, aby utrzymać matę na miejscu

Wyprodukowane przez:

Proponowane akcesoria