search

Podkłady do przewijania Bambo Nature 60x60cm (10szt.) Abena

Kod produktu: PCH006

Podkłady higieniczne to doskonałe zabezpieczenie powierzchni podczas przewijania maluchów. Bezpieczne i bardzo delikatne zapewniają pełną ochronę i komfort podczas wszelkich zabiegów higienicznych

43,99 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania

Podkłady do przewijania Bambo Nature 60x60cm (10szt.) Abena

   Jednorazowe maty do przewijania Bambo Nature to przyjazne dla środowiska i skóry podkłady, które mogą wchłonąć do 1300 ml. Przewijaki mają uszczelnione krawędzie dla optymalnej ochrony przed przeciekaniem, a materiał jest oddychający, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry. Podobnie jak wszystkie produkty dla niemowląt Bambo Nature, maty są super miękkie i grube, co sprawia, że są wygodne dla skóry dziecka – idealne zarówno w domu, jak i w podróży. Maty można łatwo rozłożyć jedną ręką i nie zawierają chloru ani perfum.

Wskazówka: umieść matę ukośnie pod dzieckiem, aby uzyskać maksymalną osłonę.

Maty do przewijania Bambo Nature są testowane dermatologicznie i certyfikowane zgodnie z Nordic Swan Ecolabel i FSC™ (Forest Stewardship Council).

FSC™ (Forest Stewardship Council) to międzynarodowa organizacja pozarządowa zajmująca się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie. Produkty z certyfikatem FSC™ są wytwarzane z surowców pochodzących z dobrze zarządzanych lasów i odpowiedzialnych źródeł. Identyfikowalność i integralność etykiety są utrzymywane dzięki rygorystycznym środkom kontroli, a wybierając produkty z certyfikatem FSC, pomagasz dbać o lasy oraz ludzi i dziką przyrodę, które nazywają je domem. www.fsc.org.

Zalety

  • Ultrachłonny
  • Super miękki, gruby i oddychający
  • Idealny w podróży
  • Certyfikowany ekologiczny
  • Zrównoważone opakowanie I’m Green

Wyprodukowane przez:

Proponowane akcesoria