search

Wodoodporna osłona na materac

Kod produktu: PVPN001

Osłona idealna na materace, wersalki, kanapy czy sofy. Rozciąga się do wymiarów 90 x 200 cm. Mocowane za pomocą gumek, pomaga utrzymać osłonę oraz zapobiega jej przesuwaniu.

12,00 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

Wodoodporna osłona na materac

Foliowa osłona na materac, pozwoli utrzymać czystość łóżka na dłużej. Przeznaczone na materace, łóżka, wersalki itp., ich rozmiar wynosi 200 x 90 x 14 cm, więc odpowiednie będą na duże powierzchnie, w przypadku zastosowania na mniejsze można je odpowiednio zawinąć. Pokrowce na materac wykonane z foliowego tworzywa stanowią doskonałą ochronę przed przeciekaniem, różnego rodzaju wydzielinami, płynami, zabrudzeniami różnego pochodzenia.

Stabilnie można zabezpieczyć przed przesuwaniem za pomocą gumek. Odpowiednie zabezpieczenie do zastosowania dla dzieci, które mają problemy z nietrzymaniem moczu czy kału. Osłona foliowa pozwala na idealne zabezpieczenie łóżka, zachowując go w należytej higieniczności przez dłuższy czas. Pokrowiec jest jednorazowy jednak w przypadku niewielkiego przemoknięcia czy innego zanieczyszczenia można łatwo wytrzeć foliową strukturę za pomocą np. ręczników papierowych, dzięki temu nie wymaga się codziennie stosowania nowego pokrowca. Przy dużym zabrudzeniu, które trudno jest usunąć czy uszkodzeniu materiału należy wyrzucić pokrowiec i zastosować nowy. Osłony polecane są do wszechstronnego zastosowania w warunkach szpitalnych, w jednostkach opiekuńczych, domowych itp.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Kolor
Niebieski
Materiał
Folia PVC
Wymiary
90 x 200 x 14 cm

Proponowane akcesoria