search

Sandałki z wysoką cholewką LUKAS 1BE marki MEMO

Kod produktu: OPSM011

Sandał profilaktyczno-korekcyjny z wysoką cholewką przeznaczony jest dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki. Skóra użyta do produkcji Memo LUKAS to najwyższej jakości naturalny nubuk.

275,00 zł
Dostępne rozmiary:

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

Sandałki z wysoką cholewką LUKAS 1BE marki MEMO

Te wygodne i zdrowe sandałki Lukas to najlepsza propozycja dla stóp Twojego dziecka. Buty wyposażone są w system ochrony i zapobiegania wadom postawy, dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako buty profilaktyczne i korekcyjne. Sandałki przystosowane są do wkładki ortopedycznej, dzięki czemu doskonale spełnią się także jako obuwie ortopedyczne dla dzieci. Buty posiadają na podeszwie strefy ścieralności, dzięki czemu można łatwo kontrolować rozwój i ewentualne dysfunkcje stóp. Wysoka cholewka z usztywnioną piętą zapewnia doskonałą stabilizację stopy, a wygodne, regulowane zapięcia pozwalają na idealnie dopasowanie ich do stopy każdego dziecka. Perfekcyjne wykonanie, z najwyższej jakości komponentów oraz doskonałej klasy miękkich i wytrzymałych skór zapewnia komfort i wygodę w każdym kroku. Elastyczna antypoślizgowa podeszwa diagnostyczna z obcasem Thomasa zapewnia prawidłową postawę i naturalne ułożenie stóp w butach. Stonowana kolorystyka sprawia, że sandałki pasują na każdą okazję. To idealne buty do szkoły i przedszkola.

Zdrowe pierwsze buty do chodzenia to inwestycja w prawidłowe ułożenie stóp od pierwszych kroków i zabezpieczenie przed pojawianiem się ewentualnej wady.

DOBÓR ROZMIARU OBUWIA - TABELA ROZMIARÓW

Poznaj markę MEMO!

Obuwie profilaktyczno-korekcyjne MEMO - dlaczego warto?

Sandałki są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co daje gwarancję najwyższej jakości

Zasady użytkowania:

 • Obuwie należy zakładać i zdejmować rozsznurowane.
 • Należy unikać przemoczenia obuwia. W przypadku silnego przemoczenia nie należy suszyć obuwia w bezpośredniej bliskości urządzeń emitujących ciepło. Obuwie należy rozsznurować przed suszeniem. Włożenie papieru do środka obuwia pozwoli na uniknięcie deformacji kształtu.
 • Obuwie ze skór typu nubuk i welur są znacznie mniej odporne na przemakanie.
 • Nie wolno prać obuwia skórzanego w pralce. Gorąca woda, detergenty, wirowanie powodują pogorszenie kondycji obuwia – traci ono pierwotny kształt i wygląd oraz trwałość.
 • Codziennie należy zmieniać użytkowane obuwie, pozwoli to butom na pozbycie się nadmiaru wilgoci.
 • Obuwie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 • Nie należy kupować obuwia za dużego lub małego.

Konserwacja obuwia:

 • Skóra licowa: Po oczyszczeniu obuwia stosować należy barwne pasty zgodnie z przeznaczeniem i kolorem wierzchu. Po wchłonięciu pasty w skórę, obuwie polerować szczotką o miękkim włosiu lub flanelką, do momentu uzyskania połysku.
 • Skóra typu nubuk, welur: Po oczyszczeniu obuwia należy stosować środki impregnujące w aerozolu do odświeżania skór typu nubuk i welur, zgodnie z kolorem wierzchu. Nie zaleca się używania past i kremów.

Wskazania:

 • Potrzeba stabilizacji i korekcji w poniższych schorzeniach zasadniczych oraz profilaktyka powikłań dla poniższych schorzeń:
 • asymetria długościowa kończyn dolnych
 • asymetria stóp,
 • inne zaburzenia biomechaniczne stawów biodrowych, stawów kolanowych oraz stawów, skokowych wymagające korekcji/stabilizacji.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Chłopiec

Proponowane akcesoria