search

Sandałki bez komponentów zwierzęcych PEDRO 5DA marki MEMO

Kod produktu: OPSM014

Sandał dla chłopca w którym żaden z użytych komponentów nie zawiera składników pochodzących ze zwierząt.

255,00 zł
Dostępne rozmiary:

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania 7 dni

Sandałki bez komponentów zwierzęcych PEDRO 5DA marki MEMO

Te wyjątkowe sandałki Pedro bez komponentów zwierzęcych to absolutny hit tego sezonu. Stworzone zostały z myślą o wszystkich rodzicach i dzieciach, które kochają zwierzęta i ekologiczny styl życia. Do wykonania tych wyjątkowych bucików dziecięcych profilaktyczno – korekcyjnych nie zostały użyte żadne komponenty pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu są doskonałym przykładem, że najwyższa jakość może być eko. Sandałki odszyte są z najwyższej jakości hiszpańskiej mikrofibry, której bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jednocześnie buciki zachowały swe prozdrowotne właściwości i w niczym nie ustępują klasycznym zdrowym butom Memo. Wysoka, usztywniana cholewka, okrągły nosek oraz proste zapięcia na paski idealnie stabilizują stopę i utrzymują ją w prawidłowym ułożeniu. Buty wyposażone są w podeszwę diagnostyczną ze strefami ścieralności, dzięki czemu bardzo łatwo można kontrolować ewentualne pojawienie się wady postawy u dziecka. Buciki pakujemy w tekturowe pudełko, które można łatwo poddać recyklingowi. To wyjątkowe buty, dla wyjątkowych użytkowników!

Zdrowe pierwsze buty do chodzenia to inwestycja w prawidłowe ułożenie stóp od pierwszych kroków i zabezpieczenie przed pojawianiem się ewentualnej wady.

DOBÓR ROZMIARU OBUWIA - TABELA ROZMIARÓW

Poznaj markę MEMO!

Obuwie profilaktyczno-korekcyjne MEMO - dlaczego warto?

Sandałki są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co daje gwarancję najwyższej jakości

Zasady użytkowania:

 • Obuwie należy zakładać i zdejmować rozsznurowane.
 • Należy unikać przemoczenia obuwia. W przypadku silnego przemoczenia nie należy suszyć obuwia w bezpośredniej bliskości urządzeń emitujących ciepło. Obuwie należy rozsznurować przed suszeniem. Włożenie papieru do środka obuwia pozwoli na uniknięcie deformacji kształtu.
 • Obuwie ze skór typu nubuk i welur są znacznie mniej odporne na przemakanie.
 • Nie wolno prać obuwia skórzanego w pralce. Gorąca woda, detergenty, wirowanie powodują pogorszenie kondycji obuwia – traci ono pierwotny kształt i wygląd oraz trwałość.
 • Codziennie należy zmieniać użytkowane obuwie, pozwoli to butom na pozbycie się nadmiaru wilgoci.
 • Obuwie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 • Nie należy kupować obuwia za dużego lub małego.

Konserwacja obuwia:

 • Skóra licowa: Po oczyszczeniu obuwia stosować należy barwne pasty zgodnie z przeznaczeniem i kolorem wierzchu. Po wchłonięciu pasty w skórę, obuwie polerować szczotką o miękkim włosiu lub flanelką, do momentu uzyskania połysku.
 • Skóra typu nubuk, welur: Po oczyszczeniu obuwia należy stosować środki impregnujące w aerozolu do odświeżania skór typu nubuk i welur, zgodnie z kolorem wierzchu. Nie zaleca się używania past i kremów.

Wskazania:

 • Potrzeba stabilizacji i korekcji w poniższych schorzeniach zasadniczych oraz profilaktyka powikłań dla poniższych schorzeń:
 • asymetria długościowa kończyn dolnych
 • asymetria stóp,
 • inne zaburzenia biomechaniczne stawów biodrowych, stawów kolanowych oraz stawów, skokowych wymagające korekcji/stabilizacji.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Chłopiec

Proponowane akcesoria