search

Sandałki bez komponentów zwierzęcych PEDRO 5DA marki MEMO

Kod produktu: OPSM014

Sandał dla chłopca w którym żaden z użytych komponentów nie zawiera składników pochodzących ze zwierząt.

255,00 zł
Dostępne rozmiary:

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

Sandałki bez komponentów zwierzęcych PEDRO 5DA marki MEMO

Te wyjątkowe sandałki Pedro bez komponentów zwierzęcych to absolutny hit tego sezonu. Stworzone zostały z myślą o wszystkich rodzicach i dzieciach, które kochają zwierzęta i ekologiczny styl życia. Do wykonania tych wyjątkowych bucików dziecięcych profilaktyczno – korekcyjnych nie zostały użyte żadne komponenty pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu są doskonałym przykładem, że najwyższa jakość może być eko. Sandałki odszyte są z najwyższej jakości hiszpańskiej mikrofibry, której bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jednocześnie buciki zachowały swe prozdrowotne właściwości i w niczym nie ustępują klasycznym zdrowym butom Memo. Wysoka, usztywniana cholewka, okrągły nosek oraz proste zapięcia na paski idealnie stabilizują stopę i utrzymują ją w prawidłowym ułożeniu. Buty wyposażone są w podeszwę diagnostyczną ze strefami ścieralności, dzięki czemu bardzo łatwo można kontrolować ewentualne pojawienie się wady postawy u dziecka. Buciki pakujemy w tekturowe pudełko, które można łatwo poddać recyklingowi. To wyjątkowe buty, dla wyjątkowych użytkowników!

Zdrowe pierwsze buty do chodzenia to inwestycja w prawidłowe ułożenie stóp od pierwszych kroków i zabezpieczenie przed pojawianiem się ewentualnej wady.

DOBÓR ROZMIARU OBUWIA - TABELA ROZMIARÓW

Poznaj markę MEMO!

Obuwie profilaktyczno-korekcyjne MEMO - dlaczego warto?

Sandałki są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co daje gwarancję najwyższej jakości

Zasady użytkowania:

 • Obuwie należy zakładać i zdejmować rozsznurowane.
 • Należy unikać przemoczenia obuwia. W przypadku silnego przemoczenia nie należy suszyć obuwia w bezpośredniej bliskości urządzeń emitujących ciepło. Obuwie należy rozsznurować przed suszeniem. Włożenie papieru do środka obuwia pozwoli na uniknięcie deformacji kształtu.
 • Obuwie ze skór typu nubuk i welur są znacznie mniej odporne na przemakanie.
 • Nie wolno prać obuwia skórzanego w pralce. Gorąca woda, detergenty, wirowanie powodują pogorszenie kondycji obuwia – traci ono pierwotny kształt i wygląd oraz trwałość.
 • Codziennie należy zmieniać użytkowane obuwie, pozwoli to butom na pozbycie się nadmiaru wilgoci.
 • Obuwie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 • Nie należy kupować obuwia za dużego lub małego.

Konserwacja obuwia:

 • Skóra licowa: Po oczyszczeniu obuwia stosować należy barwne pasty zgodnie z przeznaczeniem i kolorem wierzchu. Po wchłonięciu pasty w skórę, obuwie polerować szczotką o miękkim włosiu lub flanelką, do momentu uzyskania połysku.
 • Skóra typu nubuk, welur: Po oczyszczeniu obuwia należy stosować środki impregnujące w aerozolu do odświeżania skór typu nubuk i welur, zgodnie z kolorem wierzchu. Nie zaleca się używania past i kremów.

Wskazania:

 • Potrzeba stabilizacji i korekcji w poniższych schorzeniach zasadniczych oraz profilaktyka powikłań dla poniższych schorzeń:
 • asymetria długościowa kończyn dolnych
 • asymetria stóp,
 • inne zaburzenia biomechaniczne stawów biodrowych, stawów kolanowych oraz stawów, skokowych wymagające korekcji/stabilizacji.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Chłopiec

Proponowane akcesoria