search

VIRTUS 3CH wysokie sandałki zdrowotne dla chłopca marki MEMO

Kod produktu: OPSM034

Stylowy, wygodny sandał zdrowotny dla chłopca, idealny jako obuwie do szkoły, przedszkola lub na spacery

243,00 zł
Dostępne rozmiary:

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

VIKI 3JE sandałki zdrowotne dla dziewczynki marki MEMO

Sandałki Virtus to najlepsze połączenie wygody chodzenia z unikalnym designem. Buciki diagnostyczno – korekcyjne stworzone zostały dla wszystkich małych odkrywców, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas. Buciki posiadają wysoką cholewkę o otwartej konstrukcji, dzięki czemu zapewniają idealną cyrkulację powietrza i wyjątkowy komfort dla małych stópek. Sztywny zapiętek oraz innowacyjny obcas Thomasa zapewniają pełną stabilizację stopy i wspomagają leczenie istniejących wad postawy. Buciki dostosowane są także do wkładki ortopedycznej Memo, dzięki czemu ich właściwości prozdrowotnych nie sposób nie docenić. Elastyczna podeszwa diagnostyczna ze strefami ścieralności pomaga w monitorowaniu stanu stópek oraz błyskawicznej reakcji na nieprawidłowości. Specjalnie odstawiony profil podeszwy dodatkowo stabilizuje stopę oraz zapewnia prawidłowe jej ułożenie podczas chodzenia. Proste zapięcie na paseczki z rzepami sprawia, że każdy ich mały właściciel może sam je zakładać i zdejmować. To doskonałe buciki do przedszkola jak i na wielkie wyprawy do parku.

Zdrowe pierwsze buty do chodzenia to inwestycja w prawidłowe ułożenie stóp od pierwszych kroków i zabezpieczenie przed pojawianiem się ewentualnej wady.

DOBÓR ROZMIARU OBUWIA - TABELA ROZMIARÓW

Poznaj markę MEMO!

Obuwie profilaktyczno-korekcyjne MEMO - dlaczego warto?

Sandałki są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co daje gwarancję najwyższej jakości

Zasady użytkowania:

 • Obuwie należy zakładać i zdejmować rozsznurowane.
 • Należy unikać przemoczenia obuwia. W przypadku silnego przemoczenia nie należy suszyć obuwia w bezpośredniej bliskości urządzeń emitujących ciepło. Obuwie należy rozsznurować przed suszeniem. Włożenie papieru do środka obuwia pozwoli na uniknięcie deformacji kształtu.
 • Obuwie ze skór typu nubuk i welur są znacznie mniej odporne na przemakanie.
 • Nie wolno prać obuwia skórzanego w pralce. Gorąca woda, detergenty, wirowanie powodują pogorszenie kondycji obuwia – traci ono pierwotny kształt i wygląd oraz trwałość.
 • Codziennie należy zmieniać użytkowane obuwie, pozwoli to butom na pozbycie się nadmiaru wilgoci.
 • Obuwie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 • Nie należy kupować obuwia za dużego lub małego.

Konserwacja obuwia:

 • Skóra licowa: Po oczyszczeniu obuwia stosować należy barwne pasty zgodnie z przeznaczeniem i kolorem wierzchu. Po wchłonięciu pasty w skórę, obuwie polerować szczotką o miękkim włosiu lub flanelką, do momentu uzyskania połysku.
 • Skóra typu nubuk, welur: Po oczyszczeniu obuwia należy stosować środki impregnujące w aerozolu do odświeżania skór typu nubuk i welur, zgodnie z kolorem wierzchu. Nie zaleca się używania past i kremów.

Wskazania:

 • Potrzeba stabilizacji i korekcji w poniższych schorzeniach zasadniczych oraz profilaktyka powikłań dla poniższych schorzeń:
 • asymetria długościowa kończyn dolnych
 • asymetria stóp,
 • inne zaburzenia biomechaniczne stawów biodrowych, stawów kolanowych oraz stawów, skokowych wymagające korekcji/stabilizacji.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Chłopiec

Proponowane akcesoria