search

Bezdotykowy termometr na podczerwień Haxe HW-2

Kod produktu: HW-2

Haxe HW-2

Bezdotykowy termometr na podczerwień pozwala na zmierzenie temperatury w sposób higieniczny, bez kontaktu z ciałem. Idealnie sprawdzi się dla dzieci, nawet tych najbardziej ruchliwych. Zapamiętuje 32 ostatnie wyniki pomiarów oraz ostrzega o gorączce alarmem dźwiękowym. Termometr ułatwia użytkowanie w nocy, dzięki podświetlonemu ekranowi i możliwości włączenia trybu cichego. Urządzenie może służyć do zmierzenia temperatury powietrza lub dowolnego obiektu np. mleka, jedzenia, pokoju. Nadaje się świetnie dla całej rodziny. Wysoka jakość wykonania zapewnia dokładność i powtarzalność pomiarów. 


76,00 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

 

  Kup do 14:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania 7 dni

Wielofunkcyjny, wysokiej jakości termometr na podczerwień

Idealny wybór dla całej rodziny. Działa na podczerwień, dlatego umożliwia higieniczny pomiar bez kontaktu z ciałem. Jest szybki i łatwy w obsłudze co ułatwia wykonanie pomiaru nawet u najmniejszych pacjentów. Wbudowana pamięć termometru pomieści aż 32 ostatnie wyniki pomiaru, ułatwiając stałe monitorowanie temperatury. Urządzenie błyskawicznie informuje o gorączce za pomocą alarmu.


Zalety:

-funkcja pomiaru temperatury ciała i obiektu
-pamięć dla 32 pomiarów
-błyskawiczny pomiar
-alarm informujący o gorączce
-poręczny i lekki2 TRYBY PRACY

2 tryby pracy sprawiają, że jest to idealny termometr dla rodziny. Tryb pomiaru ciała umożliwia kontrolowanie temperatury ciała. Tryb "object" służy do pomiaru temperatury powierzchni obiektu. Możliwość zmierzenia temperatury powietrza, wody czy posiłku to rozwiązanie dla młodych rodziców. Funkcja SCAN ułatwia pomiar temperatury otoczenia, która może się różnić w zależności od odległości od źródła zimna/ciepła.


Termometr na podczerwień to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w opiece nad noworodkiem, niemowlakiem i małym dzieckiem. Pomiar trwa 1 sekundę, dzięki czemu pomiar przebiega bez problemowo nawet u niecierpliwego malucha. Funkcja pomiaru obiektu umożliwia pomiar temperatury pokarmu czy wody do kąpiel. Termometr posiada duży podświetlany ekran, który sprawia, że odczyt temperatury nie sprawia problemu nawet w nocy.


Termometr na podczerwień posiada funkcję ostrzegania
o przekroczeniu temperatury, której wartość można samodzielnie ustawić. Zarówno sygnały dźwiękowe, jak i alarm można wyłączyć za pomocą jednego przycisku. Budowa:

1. Czujnik pomiarowy (SONDA)
2. Przycisk pomiaru
3. Pokrywa komory na baterie
4. Wyświetlacz LCD
5. Przyciski funkcyjne


Opakowanie zawiera kompletny zestaw gotowy do użycia:

- bezdotykowy termometr na podczerwień
- 2 baterie AA
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Waga
135 g
Zakres pomiaru
35,5 ~42,9˚C
Jednostka pomiaru
˚C /˚F
Czas pomiaru
1 sek