search

Termometr dziecięcy na podczerwień Berrcom JXB-178

Kod produktu: JXB-178

Dokładny pomiar temperatury z duża pamięcią ostatnich 32 pomiarów. Szybki pomiar pozwala na łatwe zmierzenie temperatury u ruchliwych dzieci. 

79,99 zł

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

 

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania około 2 dni

Termometr dziecięcy na podczerwień Berrcom JXB-178

Termometr jest zbudowany w sposób, który pozwala na mierzenie temperatury przy wykorzystaniu podczerwieni. Po skierowaniu termometru w stronę czoła, można szybko i dokładnie zmierzyć temperaturę ciała. Przy pomocy jednego przycisku użytkownicy mogą uzyskać dokładny odczyt w ciągu jednej sekundy. Termometr mierzy również temperaturę pokarmów i cieczy.

dokladny-termometr-bezdotykowy-na-podczerwien-do-mierzenia-ciala-i-otoczenia-berrcom%20(1).jpg

Cechy urządzenia:

 • Automatyczne wyłączanie po 30 sekundach
 • Funkcja pamięci ostatnich 32 pomiarów
 • Pomiar w 1 sekundę
 • Technologia podczerwieni
 • Pomiar temperatury ciała oraz innych obiektów
 • Prosta obsługa urządzenia
 • Dokładny pomiar temperatury
 • Alarm informujący o wysokiej temperaturze
 • Duży czytelny wyświetlacz LCD
 • Dwa tryby pomiaru temperatury – Celsjusza / Fahrenheita
 • Idealny dla każdego

Termometr-bezdotykowy-medyczny-Berrcom-JXB-178-Model-JXB-178.jpg

Sposób użycia:

 • Termometr pozwala na odczyt temperatury ludzkiego ciała w granicach od 35°C do 42°C, jest powszechnie stosowany w domach oraz gabinetach lekarzy pierwszego kontaktu, szpitalach i przychodniach.
 • Najskuteczniejsze działanie wykazuje w otoczeniu o temperaturze 16°C - 35°C, a jeśli zostanie przeniesione z miejsca chłodniejszego w cieplejsze (lub odwrotnie), należy pozwolić mu dostosować się do nowych warunków przez około 20 minut.
 • Duży, czytelny wyświetlacz LCD pokazuje wyniki w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.
 • Zaleca się przeprowadzenie pomiaru na czole osoby badanej, jednak jeśli na twarzy znajduje się warstwa kremu, podkładu czy opatrunek - może to przekłamać wynik. W tej sytuacji mierzenie ciepłoty ciała powinno odbyć się poprzez przyłożenie termometru za płatek ucha.

dokladny-termometr-bezdotykowy-na-podczerwien-do-mierzenia-ciala-i-otoczenia-berrcom.jpg

Najlepszy elektroniczny termometr dla dziecka

Pozwala na pomiar temperatury u dzieci i niemowląt, nie sprawiając problemu rodzicom - produkt marki Berrcom wykona błyskawiczny pomiar bez konieczności długotrwałego przytrzymywania urządzenia przy ciele dziecka.

Czas pomiaru jest bardzo ważny, szczególnie w przypadku dzieci i niemowląt. Era modeli rtęciowych, które należało przez co najmniej kilka minut trzymać pod pachą lub w ustach, powoli odchodzi w zapomnienie. Najlepsze elektroniczne urządzenia bezdotykowe dla niemowlaka sprawiają, że pomiar temperatury u niemowlaków nie stanowi już wyzwania dla rodziców, którzy do tej pory musieli wymyślać przeróżne sposoby na utrzymanie dziecka w tej samej pozycji w czasie badania. Wybierając termometr dla niemowlaka, warto zdecydować się na model, który zagwarantuje błyskawiczny pomiar bez konieczności przytrzymywania urządzenia przy ciele maleństwa.

dokladny-termometr-bezdotykowy-na-podczerwien-do-mierzenia-ciala-i-otoczenia-berrcom%20(2).jpg

Zestaw zawiera:

 • Fabrycznie nowy termometr bezdotykowy JXB-178;
 • Pudełko;
 • Instrukcja obsługi w języku polskim;
 • UWAGA! Brak baterii w zestawie! 


dokladny-termometr-bezdotykowy-na-podczerwien-do-mierzenia-ciala-i-otoczenia-berrcom%20(4).jpg

Ograniczone rozprzestrzenianie się zarazków

Termometr elektroniczny bezdotykowy dla dzieci i niemowląt jest lepszą opcją od tradycyjnych metod również ze względu na mniejsze ryzyko zarażenia. Stosowanie modeli rtęciowych wiązało się z koniecznością dezynfekcji końcówki po praktycznie każdym użyciu. Urządzenia bezdotykowe są bardziej higieniczne i dzięki temu, że nie ma konieczności umieszczania ich w ustach lub odbytnicy - ograniczają ryzyko przenoszenia bakterii i zarazków.

Wybierając najlepszy elektroniczny termometr bezdotykowy dla dzieci, należy wziąć także pod uwagę czytelność wyświetlacza. Osoby, które korzystały z urządzeń rtęciowych, wielokrotnie zmagały się z problemem odczytania prawidłowej wartości słupka. Znacznie wygodniejszą opcją są modele elektroniczne, które na wyświetlaczu prezentują zbadaną temperaturę – jest to najlepszy sposób na uniknięcie pomyłki, która może przyczynić się do zastosowania nieodpowiednich środków i metod leczenia.

Najlepsze elektroniczne termometry bezdotykowe nie wymagają również żadnych konkretnych zabiegów mających na celu przygotowania narzędzia do pracy. Tradycyjne modele rtęciowe przed wykonaniem badania należało wstrząsnąć tak, aby słupek rtęci ustawił się na właściwym poziomie. Pominięcie tego elementu mogło spowodować przekłamanie wyników i konieczność powtórzenia badania, co zwłaszcza w przypadku dzieci i niemowląt wiąże się zazwyczaj z wieloma niedogodnościami. Termometr bezdotykowy jest gotowy do pomiaru w każdym momencie.

Łatwy do utrzymania w czystości

Urządzenia bezdotykowe są bardziej higieniczne, ponieważ nie wymagają kontaktu ze skórą, przez co ryzyko przenoszenia bakterii i wirusów jest ograniczone do minimum. Termometr można bez obaw dezynfekować, zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji dołączonej do zestawu.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Urządzenia elektroniczne są nie tylko lepsze, ale także znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnych, gdyż pomiar temperatury odbywa się poprzez odbiór promieniowania podczerwonego – to sprawia, że w całym procesie nie występuje żadna szkodliwa substancja. Urządzenia rtęciowe stanowiły realne zagrożenie dla dzieci i niemowląt, gdyż przegryzienie końcówki lub upuszczenie termometru skutkowało uwolnieniem niebezpiecznego roztworu i przeniknięciem do organizmu trujących oparów.

Produkt przebadany został przez niemiecki instytut TÜV Rheinland (największa jednostka tego rodzaju na świecie) na zgodność z wymaganiami obowiązującymi dla wyrobów medycznych w Unii Europejskiej. Otrzymały certyfikat zgodności, potwierdzający bezpieczeństwo i pewność użytkowania. Wyprodukowany według najwyższych standardów, jakość potwierdzona prestiżowym certyfikatem niemieckiego instytutu TÜV Rheinland

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Waga
ok 75 g
Zakres pomiaru
32 - 42,9°C
Jednostka pomiaru
C° / °F
Automatyczne wyłączenie
po 30 sek
Czas pomiaru
1 sek

Proponowane akcesoria