search

Trzewiki dla dziewczynki BELLA marki MEMO

Kod produktu: OPTM002

Trzewik dziewczęcy, profilaktyczno-korekcyjny o średniej wysokości cholewki, wyprodukowany z najwyższej jakości skór, o dużej wytrzymałości

199,00 zł
Dostępne rozmiary:
Kolor:

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

Trzewiki dla dziewczynki BELLA marki MEMO

Te zachwycające buciki dziecięce profilaktyczno – korekcyjne Memo Bella z pewnością przypadną do gustu każdej małej elegantce. Stworzone są dla małych dam, które już od pierwszych stawianych kroków kochają modne gadżety. Buciki wykonane są z najwyższej jakości miękkiej i odpornej na uszkodzenia naturalnej skóry o lekko metalicznym blasku. Średniej wysokości cholewka zapinana na dwa paseczki z rzepami zapewnia doskonałą stabilizację małej stópki. Okrągły, szeroki nosek oraz elastyczna, miękka podeszwa sprawiają, że buciki zapewniają prawidłowe ułożenie stóp podczas stawiania pierwszych kroków. Dodatkowym ich atutem jest profilaktyka i zabezpieczenie przed pojawieniem się u malucha wad postawy w przyszłości. To buciki, które są najlepszą inwestycją w zdrowie Twojego dziecka. Urocza kolorystyka oraz śliczne zdobienia w kształcie kwiatuszków doskonale uzupełniają całość i sprawiają, że ten model jest stworzony dla każdej małej damy.

Zdrowe pierwsze buty do chodzenia to inwestycja w prawidłowe ułożenie stóp od pierwszych kroków i zabezpieczenie przed pojawianiem się ewentualnej wady.

DOBÓR ROZMIARU OBUWIA - TABELA ROZMIARÓW

Obuwie profilaktyczno-korekcyjne MEMO - dlaczego warto?

Trzewiki są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co daje gwarancję najwyższej jakości

Zasady użytkowania:

 • Obuwie należy zakładać i zdejmować rozsznurowane.
 • Należy unikać przemoczenia obuwia. W przypadku silnego przemoczenia nie należy suszyć obuwia w bezpośredniej bliskości urządzeń emitujących ciepło. Obuwie należy rozsznurować przed suszeniem. Włożenie papieru do środka obuwia pozwoli na uniknięcie deformacji kształtu.
 • Obuwie ze skór typu nubuk i welur są znacznie mniej odporne na przemakanie.
 • Nie wolno prać obuwia skórzanego w pralce. Gorąca woda, detergenty, wirowanie powodują pogorszenie kondycji obuwia – traci ono pierwotny kształt i wygląd oraz trwałość.
 • Codziennie należy zmieniać użytkowane obuwie, pozwoli to butom na pozbycie się nadmiaru wilgoci.
 • Obuwie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 • Nie należy kupować obuwia za dużego lub małego.

Konserwacja obuwia:

 • Skóra licowa: Po oczyszczeniu obuwia stosować należy barwne pasty zgodnie z przeznaczeniem i kolorem wierzchu. Po wchłonięciu pasty w skórę, obuwie polerować szczotką o miękkim włosiu lub flanelką, do momentu uzyskania połysku.
 • Skóra typu nubuk, welur: Po oczyszczeniu obuwia należy stosować środki impregnujące w aerozolu do odświeżania skór typu nubuk i welur, zgodnie z kolorem wierzchu. Nie zaleca się używania past i kremów.

Wskazania:

 • Potrzeba stabilizacji i korekcji w poniższych schorzeniach zasadniczych oraz profilaktyka powikłań dla poniższych schorzeń:
 • asymetria długościowa kończyn dolnych
 • asymetria stóp,
 • inne zaburzenia biomechaniczne stawów biodrowych, stawów kolanowych oraz stawów, skokowych wymagające korekcji/stabilizacji.

Wyprodukowane przez:

Proponowane akcesoria