search

Trzewiki dziecięce POLO JUNIOR 3LY marki MEMO

Kod produktu: OPTM007

Wysoki trzewik diagnostyczno-korekcyjny na rzepy ze skóry licowej przeznaczony zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w wieku szkolnym stosowany jako obuwie do użytku zewnętrznego, dzięki któremu możliwa jest kontynuacja profilaktycznego i korekcyjnego działania systemu. Posiada sztywny zapiętek oraz nową podeszwę Memo. Posiada 2 paski zapinające.

280,00 zł
Dostępne rozmiary:
Czas oczekiwania na wysyłkę 1-2 dni !

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

Trzewiki dziecięce POLO JUNIOR 3LY marki MEMO

Wysokie trzewiki diagnostyczno – korekcyjne Polo Junior Memo powstały z myślą o najlepszym rozwoju małych stópek. Wykonane są z ogromną precyzją i troską o każdy detal. Wszystko po to, aby Twoje dziecko cieszyło się zdrowiem już od pierwszych kroków i wspólnych spacerów. Najwyższej jakości miękka skóra koźlęca licowa oraz elastyczne elementy doskonale dbają o komfort i wygodę chodzenia. Wysoka cholewka z usztywniona pietą oraz obcas Thomasa fantastycznie spełniają swe zadanie, stabilizując stopę oraz zapobiegając dysfunkcjom i wadom postawy. Elastyczna podeszwa diagnostyczna Memo pozwala na kontrolę chodu i ewentualną szybką reakcję w przypadku nieprawidłowości. Dzięki temu buciki Polo Junior doskonale sprawdzą się jako codzienne obuwie dla Twojego dziecka. Proste zapięcie na rzepy ułatwia ich zakładanie i pozwala na idealne dopasowanie bucików do tęgości stopy. Model ten dostosowany jest do wkładki ortopedycznej Memo, dzięki czemu może być także obuwiem profilaktycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Doskonałe w każdym calu!

DOBÓR ROZMIARU OBUWIA - TABELA ROZMIARÓW

Poznaj markę MEMO

Obuwie profilaktyczno-korekcyjne MEMO - dlaczego warto?

Trzewiki są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co daje gwarancję najwyższej jakości

Zasady użytkowania:

 • Obuwie należy zakładać i zdejmować rozsznurowane.
 • Należy unikać przemoczenia obuwia. W przypadku silnego przemoczenia nie należy suszyć obuwia w bezpośredniej bliskości urządzeń emitujących ciepło. Obuwie należy rozsznurować przed suszeniem. Włożenie papieru do środka obuwia pozwoli na uniknięcie deformacji kształtu.
 • Obuwie ze skór typu nubuk i welur są znacznie mniej odporne na przemakanie.
 • Nie wolno prać obuwia skórzanego w pralce. Gorąca woda, detergenty, wirowanie powodują pogorszenie kondycji obuwia – traci ono pierwotny kształt i wygląd oraz trwałość.
 • Codziennie należy zmieniać użytkowane obuwie, pozwoli to butom na pozbycie się nadmiaru wilgoci.
 • Obuwie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 • Nie należy kupować obuwia za dużego lub małego.

Konserwacja obuwia:

 • Skóra licowa: Po oczyszczeniu obuwia stosować należy barwne pasty zgodnie z przeznaczeniem i kolorem wierzchu. Po wchłonięciu pasty w skórę, obuwie polerować szczotką o miękkim włosiu lub flanelką, do momentu uzyskania połysku.
 • Skóra typu nubuk, welur: Po oczyszczeniu obuwia należy stosować środki impregnujące w aerozolu do odświeżania skór typu nubuk i welur, zgodnie z kolorem wierzchu. Nie zaleca się używania past i kremów.

Wskazania:

 • Potrzeba stabilizacji i korekcji w poniższych schorzeniach zasadniczych oraz profilaktyka powikłań dla poniższych schorzeń:
 • asymetria długościowa kończyn dolnych
 • asymetria stóp,
 • inne zaburzenia biomechaniczne stawów biodrowych, stawów kolanowych oraz stawów, skokowych wymagające korekcji/stabilizacji.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Dla dziewczynki i chłopca

Specyficzne kody

ean13
5901780428730

Proponowane akcesoria