search

Trzewiki dziecięce CINDIRELLA 3LA marki MEMO

Kod produktu: OPTM009

Modna diagnostyczno-korekcyjna balerina CINDIRELLA 3LA z podeszwą diagnostyczną Memo, przystosowana do wkładek ortopedycznych. Idealna do wyjściowych stylizacji oraz do codziennego użytku przez młode elegantki. Zdrowe buty dziecięce, które łączą klasykę dziewczęcego stylu i właściwości obuwia korekcyjnego.

264,00 zł
Dostępne rozmiary:
Czas oczekiwania na wysyłkę 1-2 dni !

Zapytaj o produkt

Zadaj nam pytanie.

Odpowiemy w przeciągu 24h.

(Jesteś zalogowany jako klient - dlatego nie musisz uzupełniać tego pola)

 

  Kup do 12:00, otrzymasz jutro

Nie dotyczy produktów o wydłużonym czasie wysyłki

 

Możliwość zakupu na raty

 

Darmowa dostawa już od 300zł

Trzewiki dziewczęce CINDIRELLA 3LA marki MEMO

Te wyjątkowe baleriny Cindirella Memo są stworzone dla każdej małej damy. Wykonane z najwyższą dbałością o detale łączą w sobie elegancję i właściwości obuwia profilaktycznego. Doskonale sprawdzą się na każde wielkie wyjście, podkreślając niebanalny styl i szyk swej małej właścicielki. Niska cholewka z usztywnianym zapiętkiem doskonale utrzymuje nóżkę w prawidłowej pozycji, a zastosowanie dodatkowych wkładek w połączeniu z innowacyjnym obcasem Thomasa nadaje im charakter bucików korekcyjnych. Okrągły czubek oraz proste zapięcie zapewniają pełen komfort i swobodę chodzenia. Elastyczna podeszwa diagnostyczna pozwala na pełną kontrolę stanu zdrowia stópek oraz daje możliwość szybkiej eliminacji nieprawidłowości. Elegancki czarny kolor skóry uzupełniony lakierowanym akcentem dodaje bucikom wyjątkowo wyrafinowanego charakteru. To trzewiczki idealne dla każdej małej damy, która pragnie wyglądać elegancko w każdej sytuacji.

DOBÓR ROZMIARU OBUWIA - TABELA ROZMIARÓW

Poznaj markę MEMO

Obuwie profilaktyczno-korekcyjne MEMO - dlaczego warto?

Trzewiki są zarejestrowane jako wyrób medyczny, co daje gwarancję najwyższej jakości

Zasady użytkowania:

 • Obuwie należy zakładać i zdejmować rozsznurowane.
 • Należy unikać przemoczenia obuwia. W przypadku silnego przemoczenia nie należy suszyć obuwia w bezpośredniej bliskości urządzeń emitujących ciepło. Obuwie należy rozsznurować przed suszeniem. Włożenie papieru do środka obuwia pozwoli na uniknięcie deformacji kształtu.
 • Obuwie ze skór typu nubuk i welur są znacznie mniej odporne na przemakanie.
 • Nie wolno prać obuwia skórzanego w pralce. Gorąca woda, detergenty, wirowanie powodują pogorszenie kondycji obuwia – traci ono pierwotny kształt i wygląd oraz trwałość.
 • Codziennie należy zmieniać użytkowane obuwie, pozwoli to butom na pozbycie się nadmiaru wilgoci.
 • Obuwie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.
 • Nie należy kupować obuwia za dużego lub małego.

Konserwacja obuwia:

 • Skóra licowa: Po oczyszczeniu obuwia stosować należy barwne pasty zgodnie z przeznaczeniem i kolorem wierzchu. Po wchłonięciu pasty w skórę, obuwie polerować szczotką o miękkim włosiu lub flanelką, do momentu uzyskania połysku.
 • Skóra typu nubuk, welur: Po oczyszczeniu obuwia należy stosować środki impregnujące w aerozolu do odświeżania skór typu nubuk i welur, zgodnie z kolorem wierzchu. Nie zaleca się używania past i kremów.

Wskazania:

 • Potrzeba stabilizacji i korekcji w poniższych schorzeniach zasadniczych oraz profilaktyka powikłań dla poniższych schorzeń:
 • asymetria długościowa kończyn dolnych
 • asymetria stóp,
 • inne zaburzenia biomechaniczne stawów biodrowych, stawów kolanowych oraz stawów, skokowych wymagające korekcji/stabilizacji.

Wyprodukowane przez:

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Dla dziewczynki

Proponowane akcesoria